Ogólnopolski Zlot – Płock 2013

Image for Ogólnopolski Zlot – Płock 2013

Zapraszamy na Ogólnopolski Zlot ExplorerFanKlubu – 28-30 czerwca 2013 w Płocku. Przygotowaliśmy masę atrakcji dla uczestników.

Jako posiadacze samochodu terenowego będący klubowiczami w Explorer Fan Klub organizujemy zlot tych aut w Płocku w dn. 28-30 czerwiec 2013r.

Chcielibyśmy przybliżyć naszym mieszkańcom i nie tylko markę aut, których jesteśmy miłośnikami a mianowicie Forda Explorera. Zaprezentujemy auta seryjne, a także tzw. „zmoty” pokonujące najbardziej wymagający teren.

Zlot fan klubu rozpocznie się w piątek natomiast w sobotę (29 czerwca) uczestnicy integracji przejadą kolumną kierowaną przez funkcjonariuszy Policji przez cały Płock aż do parkingu pod Teatrem Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego. Tam przez około 4 godziny będziemy pokazywać nasze auta mieszkańcom, opowiadać o tej wspaniałej marce i zaletach turystycznego off-roadu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i podzielimy się wiedzą. Auta będzie można sfotografować, obejrzeć, dotknąć a nawet załadować się do środka. Równocześnie odbędzie się pokaz modeli zdalnie sterowanych z lokalnego klubu RC, co może być wielką atrakcją dla najmłodszych.

Planujemy również pokaz możliwości i sprzętu miejscowego oddziału WOPR. Około godziny 18 jest planowany wyjazd z miasta pod eskortą Policji w celu udania się do bazy zlotu czyli Ośrodka Szkoleniowo Wypoczynkowego „Lucień” w Miałkówku celem urządzania tańców, hulanek i swawoli do białego rana Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Szczegóły i zapisy na naszym forum w dziale Zloty: http://www.explorerfanklub.org.pl/forum/viewforum.php?f=3

Ekipa „Decanie”.