Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.

Pod namiot

Moderatorzy: starwind, resetx, Hubi

Francuz
Posty: 16
Rejestracja: 2009-09-29, 22:14
Lokalizacja: Łódź
Kontakt: Strona WWW

Re: Pod namiot

2010-07-08, 15:05

dla tych co lubią turystykę nie ma fajniejszych wakacji jak te pod namiotem, potem takie wakacje wspominasz całe życie.

Też jadę pod namiot z rodziną ale od 27 lipca i tez nad morze, znalazłem fajne kempingi, W dziwnówku, bardzo polecane, zachwalane, na strzeżonym terenie, niechałaśliwe, polecane rodzinom, więc w tym roku sprawdzę naocznie.


3 lata temu byłem w Pogorzelicy z małym synkiem miał wtedy 3 latka i powiem że były to jedne z najfajnieszych wakacji jakie spędzałem. Oczywiście namiot ma swoje plusy i minus to wie każdy, pogoda też ma duże znaczenie, ale jeśli będzie ciepło i bez opadów to sama frajda. Jeśli jest taka pogoda to w zasadzie cały dzień od rana do wieczora spędzasz aktywnie, nad morzem lub gdziekolwiek indziej.

Jarek-Yarecki

Re: Pod namiot

2010-07-09, 16:39

Witam.
Polecam kemping tuż przy morzu,dużo rodzin,dzieci,plac zabaw,żadnych dyskotek,nocnych klubów
www.topaz.comweb.pl
Plaża to poprostu bajka.Czysto,szeroko,woda płytka jak dla dzieci,LUŹNO :peace: :peace:
www.ibwpan.gda.pl/lubiatowo/camera.php
A na obiadki,śniadanka,czy lody :lol:
www.owwiktoria.pl/index.html
Serdecznie polecam.Od 1975 roku jeżdże do Lubiatowa jako harcerz,a potem młody tata z dziećmi.Teraz moje dzieciaki tam przebywają.
Podałem stronki do obejrzenia tam naprawde tak jest spokojnie.A plaża naprawde luźna i czysta,gdzie w typowych kurortach wakacyjnych piasku nie zobaczysz,gdyż tyle jest turystów.
Miłych wakacji. :sunny: :sunny:
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Jarek-Yarecki, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lysywujta
Posty: 417
Rejestracja: 2007-11-28, 22:06
Lokalizacja: Będzin
Model Explorera: Dodge Ram'08 5,7 HEMI

Re: Pod namiot

2010-07-09, 21:41

Jaro .....Wielkie dzięki,o spokój przede wszystkim chodzi :evil: :grin:
Manuale do EX i inne http://www.5fantastic.pl . Nick lysywujta

Wróć do „Wyprawy”