Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Awatar użytkownika
Rad-T
Administrator
Posty: 10016
Rejestracja: 2007-06-22, 20:46
Lokalizacja: Kampinos
Model Explorera: SOHC 99, OHV Sport 92
Kontakt: Strona WWW Facebook

Re: Likwidacja Konta

2014-09-17, 19:12

Eliza.. ale postaw się na jej miejscu... to, że nie pisała postów co drugi dzień nie oznaczało, że nie ma swojego wkładu w to forum. Choćby akcja Poznań. I nagle dostaje maila, że jej konto zostało usunięte. :-/

Połowa "aktywnych" użytkowników tego forum ma mniejszy wkład niż Agnieszka.
Remont SOHC in progress... the end...
...Cars don't talk back they're just four wheeled friends now...

Awatar użytkownika
Rad-T
Administrator
Posty: 10016
Rejestracja: 2007-06-22, 20:46
Lokalizacja: Kampinos
Model Explorera: SOHC 99, OHV Sport 92
Kontakt: Strona WWW Facebook

Re: Likwidacja Konta

2014-09-17, 19:18

I tak trzymać... :thumbup:

Ale takich nieaktywnych kont mamy sporo... :/ Zbyt wiele... :/
Wit... powiedz mi tak szczerze i wierzysz, że usunięcie połowy kont na forum coś zmieni ? Że nagle ożyje, zaroi się od logujących się użytkowników i piszących posty ?
Remont SOHC in progress... the end...
...Cars don't talk back they're just four wheeled friends now...

Awatar użytkownika
Klubowicz wit.rys
Klubowicz
Posty: 2187
Rejestracja: 2013-03-17, 09:36
Lokalizacja: Chyrzyna-podkarpacie
Model Explorera: już nie ...

Re: Likwidacja Konta

2014-09-17, 19:52

I tak trzymać... :thumbup:

Ale takich nieaktywnych kont mamy sporo... :/ Zbyt wiele... :/
Wit... powiedz mi tak szczerze i wierzysz, że usunięcie połowy kont na forum coś zmieni ? Że nagle ożyje, zaroi się od logujących się użytkowników i piszących posty ?
Kilku na pewno uaktywni się.
A czy potrzebujemy mieć statystycznie 2 tys forumowiczów ? Przecież wiesz dobrze, że jest to fikcyjna liczba...

Postaw się w roli "nowego": rejestruje się na forum, patrzy - 2 tysiące forumowiczów !!! - myśli: oooo, taka masa fachowców od Exa na pewno mi pomoże. A tymczasem czeka kilka dni na jakąkolwiek odpowiedź, a po następnych kilku dniach orientuje się, że na forum "działa" kilka osób...
Jakie może mieć wnioski ?:
1) kupa ludzi wpisała się, ale forum jest słabe...
2) kupa ludzi wpisała się i szukała info o Exie, ale nikt im nie pomógł...
3) kupa ludzi wpisała się, ale okazało się, że Ex to pomyłka...
4) inne...

A tak, forum posprzątane, patrzysz: 300 forumowiczów, wszyscy coś robią (na forum), znaczy aktywna i na pewno fajna grupa ludzi...

Ja to tak odbieram. Ale co ja tam wiem... ;)
Witold
(604902478, wit.rys@gmail.com)

Awatar użytkownika
Rad-T
Administrator
Posty: 10016
Rejestracja: 2007-06-22, 20:46
Lokalizacja: Kampinos
Model Explorera: SOHC 99, OHV Sport 92
Kontakt: Strona WWW Facebook

Re: Likwidacja Konta

2014-09-17, 19:56

Na ilu forach jesteś obecny ? tzn z ilu miałeś okazję korzystać ?

z tego co wiem, to akurat nasze pomimo marazmu, który tu ostatnio panuje ma bardzo dobry "wskaźnik" prędkości odpowiedzi na zapytania, co zresztą często ludzie podkreślają.

A co do tych 300.. skąd Ty ich weźmiesz ? :D :D

Może zrobić lepiej - usunąć wszystkie konta i zaproponować logowanie się od nowa - od takie NOWE OTWARCIE :)
Ostatnio zmieniony 2014-09-17, 19:59 przez Rad-T, łącznie zmieniany 1 raz.
Remont SOHC in progress... the end...
...Cars don't talk back they're just four wheeled friends now...

Awatar użytkownika
Klubowicz wit.rys
Klubowicz
Posty: 2187
Rejestracja: 2013-03-17, 09:36
Lokalizacja: Chyrzyna-podkarpacie
Model Explorera: już nie ...

Re: Likwidacja Konta

2014-09-17, 19:57

Czasem to już mi ręce opadają.....myślę, że ja szybciej się poddaję niż ktokolwiek inny wcześniej.....tak źle tak niedobrze a tak to już w ogóle fatalnie...jak widać popełniam same błędy (zaznaczam że nie jest to foch a reakcja na sprzeczne prośby, groźby, etc.) moim zdaniem "król może być jeden" a zatem........ mam dość, dziękuję wszystkim za miłą współpracę i proszę o zdjęcie ze mnie admina oraz usunięcie konta......
Eliza - nie załamuj rąk, nie poddawaj się, w każdej grupie są niezadowoleni nawet z drobiazgów... Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził...
Witold
(604902478, wit.rys@gmail.com)

Awatar użytkownika
Rad-T
Administrator
Posty: 10016
Rejestracja: 2007-06-22, 20:46
Lokalizacja: Kampinos
Model Explorera: SOHC 99, OHV Sport 92
Kontakt: Strona WWW Facebook

Re: Likwidacja Konta

2014-09-17, 20:01

w każdej grupie są niezadowoleni nawet z drobiazgów...
heh jeśli to mnie obejmuje i nazywasz drobiazgiem wypitolenie konta mojej żony... no to ok - widocznie ona na to najbardziej zasługiwała :D

przepraszam nie wtrancam się już - miałem swoje pięć minut, teraz działajcie według własnych reguł ;)
Remont SOHC in progress... the end...
...Cars don't talk back they're just four wheeled friends now...

Awatar użytkownika
Klubowicz wit.rys
Klubowicz
Posty: 2187
Rejestracja: 2013-03-17, 09:36
Lokalizacja: Chyrzyna-podkarpacie
Model Explorera: już nie ...

Re: Likwidacja Konta

2014-09-17, 20:14

w każdej grupie są niezadowoleni nawet z drobiazgów...
heh jeśli to mnie obejmuje i nazywasz drobiazgiem wypitolenie konta mojej żony... no to ok - widocznie ona na to najbardziej zasługiwała :D

przepraszam nie wtrancam się już - miałem swoje pięć minut, teraz działajcie według własnych reguł ;)
Ale bądź sprawiedliwy - kiedy ostatnio Twoja żona korzystała z tego konta ? Przecież Eliza podała kryteria, według których usuwane są konta...
Na pewno nikt nie umniejsza zasług Twojej żony w działalność EFK. Ale czy do tego potrzebne jest nieaktywne konto...?
Witold
(604902478, wit.rys@gmail.com)

Awatar użytkownika
Rad-T
Administrator
Posty: 10016
Rejestracja: 2007-06-22, 20:46
Lokalizacja: Kampinos
Model Explorera: SOHC 99, OHV Sport 92
Kontakt: Strona WWW Facebook

Re: Likwidacja Konta

2014-09-17, 20:16

pewnie, że nie :) masz rację ;)
Remont SOHC in progress... the end...
...Cars don't talk back they're just four wheeled friends now...

Awatar użytkownika
Klubowicz wit.rys
Klubowicz
Posty: 2187
Rejestracja: 2013-03-17, 09:36
Lokalizacja: Chyrzyna-podkarpacie
Model Explorera: już nie ...

Re: Likwidacja Konta

2014-09-17, 20:23

pewnie, że nie :) masz rację ;)
Ale - według mnie - nie chodzi o czyjąś rację, tylko o stan NORMAL...
Wtedy wszystko jest prostsze...
Witold
(604902478, wit.rys@gmail.com)

Awatar użytkownika
decania
Posty: 3370
Rejestracja: 2011-08-11, 21:15
Lokalizacja: Płock
Kontakt: Strona WWW

Re: Likwidacja Konta

2014-09-17, 21:44

Radku, faktycznie część kont zniknęła przypadkowo, że tak powiem z automatu tylko dlatego że znalazły się w "widełkach", faktycznie konto Agnieszki nie powinno zostać skasowane i za to osobiście przepraszam. Zwłaszcza że wiem ile zrobiła, że znamy się osobiście i lubimy. Niestety Eliza nie zna wszystkich nicków ludzi od lat związanych z forum a tym bardziej nie zna wszystkich żon. Agnieszki najzwyczajniej nie rozpoznała a Hubiego żony nawet nie zna...

Wiemy że Ty sam wielokrotnie usówałeś konta osób co prawda takie co po rejestracji się nie logowały. El poszła o krok dalej. Podjęła taką decyzję bo chciała zacząć coś robić i odświeżyć forum. Może troszkę uprawdziwić. Już w poznaniu był problem z podaniem ilości członków klubu, no bo ilu ich jest? Tych "żywych"?

Miałem się nie wtrącać ale nie lubię półsłówek i niedomówień. Jednak widzę że inwencja powinna się ograniczyć do zrobienia kalendarzy. Nic to, chyba nie mamy doświadczenia i wiedzy by sprostać prowadzeniu klubu. Przepraszam za błędy choć nie myli się tylko ten co nic nie robi...

Pora na rozpisanie nowych wyborów ...

P.S. Wypisałeś się z klubu? Znaczka przed nickiem nie widzę... Może trzeba było zadzwonić najpierw albo PW napisać? Ale mam pomysł.....skonsultuję go tylko z żoną.
Ostatnio zmieniony 2014-09-17, 21:52 przez decania, łącznie zmieniany 2 razy.
Patryk
723-371-234

Awatar użytkownika
Klubowicz jacek4
Klubowicz
Posty: 5873
Rejestracja: 2008-06-18, 21:37
Lokalizacja: Warszawa-Pr.Płd.
Model Explorera: EX II 1996 OHV

Re: Likwidacja Konta

2014-09-17, 22:35

Eliza.. ale postaw się na jej miejscu... to, że nie pisała postów co drugi dzień nie oznaczało, że nie ma swojego wkładu w to forum. Choćby akcja Poznań. I nagle dostaje maila, że jej konto zostało usunięte. :-/

Połowa "aktywnych" użytkowników tego forum ma mniejszy wkład niż Agnieszka.
A mi się wydaje że osoby zasłużone, które coś znaczą dla forum (jak Agnieszka), jeżeli uczestniczą w tym forum to nie muszą przecież cokolwiek pisać, ale nawet jak chce się coś poczytać to lepiej się zalogować, jest wtedy pełny dostęp do wszystkich treści. Rozumiem że razem możecie korzystać z jednego konta więc nie ma potrzeby logowania, ale wtedy te konto jest też tak jak by bezużyteczne. To w takim przypadku może wspólne ? Rad-TiAgnieszka, HubiiKatja, jacek4iMonika ? Sam nie wiem, ale konta trzeba używać, bo po co innego ono jest ?
Poza tym w takiej sytuacji jak ktoś został usunięty to zna przyczynę i jak chce to może ponownie się zarejestrować jak chce uczestniczyć w tym życiu.

Ps. Znam zasługi zasłużonych, i powyższe wywody nie mają na celu nikomu nic ujmować, szacun ode mnie za to co zostało zrobione.

Ale znowu nam się robi piErdolnik, i znowu kłopoty, oraz gaszenie zapału osób które podjęły ciężko i wyzywającą próbę podtrzymania nas przy życiu... Czy warto o te martwe konta ?

EL - Decanie - nie poddawać się, a kto chce to na nowo się rejestrować i nawet nie uczestniczyć, ale chociaż logować się.

Ps.Ps. Jaki jest sens być a nie być, mieć konto a nie korzystać z niego ?

Nie mondrzę się bo za młody jestem (zasługami) ale po prostu takie moje zdanie, na chwilę obecną.

Ps.Ps.Ps. Dawno się nic nie działo, za długo mieliśmy względny spokój i stabilizację ? Przykro...
Ostatnio zmieniony 2014-09-17, 22:37 przez jacek4, łącznie zmieniany 1 raz.
jacek4
kom. +48 515 276 140

W walce z ogniem nie ma kompromisów - są zwycięstwa, ale i czasem są porażki...
http://www.youtube.com/watch?v=NErhyfVwscU

Awatar użytkownika
Klubowicz wit.rys
Klubowicz
Posty: 2187
Rejestracja: 2013-03-17, 09:36
Lokalizacja: Chyrzyna-podkarpacie
Model Explorera: już nie ...

Re: Likwidacja Konta

2014-09-18, 07:33

Pora na rozpisanie nowych wyborów ...
Moim skromnym zdaniem nie ma potrzeby organizowania żadnych wyborów - aktualnie sytuacja (w kwestii szefostwa) jest bardzo OK.

O "porządkach" mówiło się już za poprzednich "władz", więc aktualne "wzburzenie" chyba jest nie na miejscu...

A propos osób zasłużonych dla EFK - może zamiast utrzymywania dla nich / przez nich nieaktywnych kont, stworzone zostanie "członkostwo honorowe" ... ???
Takie "cuś" funkcjonuje w różnego rodzaju organizacjach i chyba się sprawdza...
Witold
(604902478, wit.rys@gmail.com)

Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 4573
Rejestracja: 2007-10-19, 15:54
Lokalizacja: Bydgoszcz/Lisi Ogon
Kontakt: Strona WWW

Re: Likwidacja Konta

2014-09-20, 08:22

Kiedys jak wracałem z roboty to miałem komunikat że liczba nieprzeczytanych postów prezkroczyła 1000 i zostały usunięte. Teraz wracam z kilkudniowej trasy a tu postów 70.

Taki OT..... z rana.
smartpar.pl

Awatar użytkownika
resetx
Posty: 4844
Rejestracja: 2010-02-23, 20:16
Lokalizacja: https://t.me/pump_upp
Model Explorera: EX II 1997 SOHC
Kontakt: Strona WWW

Re: Likwidacja Konta

2014-09-20, 08:41

Dawid, dokładnie, wystarczyło kilka dni żeby mieć tyle nieprzeczytanych żeby były z automatu usuwane a teraz? :roll:

Awatar użytkownika
Klubowicz wit.rys
Klubowicz
Posty: 2187
Rejestracja: 2013-03-17, 09:36
Lokalizacja: Chyrzyna-podkarpacie
Model Explorera: już nie ...

Re: Likwidacja Konta

2014-09-20, 12:43

Ja tam wolę 10 merytorycznych niż 100 x ble, ble, ble...
Witold
(604902478, wit.rys@gmail.com)

Wróć do „SPRAWY ZWIĄZANE Z DZIAŁANIEM FORUM”