Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Awatar użytkownika
Hubi
Posty: 4159
Rejestracja: 2007-08-14, 13:07
Lokalizacja: Warszawa/Świnoujście
Model Explorera: EX I 1994 hotwheels

inna propozycja ZLOTU EFK

2012-08-11, 22:35

Widząc kłopoty z organizacją wrześniowego zlotu poniżej przedstawiam alternatywną propozycje. Całość imprezy przygotowana tak aby zadowolić posiadaczy seryjnych aut i tych, którzy pragną bliższego kontaktu z błotem ;)

Wymagana ilość uczestników: 10-15 aut

Termin : do dyspozycji wszystkie soboty września - data do ustalenia

Przebieg spotkania : dwie trasy wg Road booka + atrakcje

Trasa łatwa terenowo, wg Road booka, długość około 80 km, czas przejazdu około 6 godzin. Z wieloma zadaniami dla całych rodzin z myślą o najmłodszych, zdjęciami itp., bezpieczna dla lakieru samochodowego, wystarczy sprawny napęd 4x4

Trasa trudniejsza jeśli chodzi o próby terenowe, również z zadaniami i PKP-mi z myślą o uczestnictwie całymi rodzinami, jednak próby terenowe wymagające podstawowego wyposażenia off Road ( kinetyk, pasy, szekle, łopata ), kilkanaście pieczątek umieszczonych w trudnodostępnych miejscach. Istnieje możliwość ominięcia kilku prób, jednak drobne rysy na lakierze nieuniknione- przejeżdżamy terenami leśnymi zupełnie nieuczęszczanymi .Długość około 35 km, czas przejazdu do 4 godzin.

Trasy są przygotowane w ten sposób, aby nie trzeba było posiadać metromierza lub nawigacji, w sposób bardzo czytelny dla początkujących , co jest dużym udogodnieniem dla osób które nie jeździły w terenie. Wszystkie tereny i przejazdy są uzgodnione i sprawdzone, nie ma więc żadnego jeżdżenia „ na dziko „.
Całość trasy w formie luźniej rywalizacji, jednak z możliwością wyłonienia najlepszej załogi. Najcięższe próby terenowe wcale nie muszą decydować o zwycięstwie- decyduje zgranie załogi, sumienność w realizacji zdań zamieszczonych w Road booku, spostrzegawczość.

Na zakończenie każdej z tras dla uczestników „niespełnionych „ w terenie możliwość zdobywania pieczątek na terenie toru- około 65 miejsc z pieczątkami rozmieszczonymi na 8 hektarach. Istnieje możliwość przygotowania prób terenowych - np. kilka wybranych miejsc, konkurencje dla wszystkich gdzie będzie można zdobyć dodatkowe punkty ( trial, jazda tyłem itp.).

Przy wyborze jednej z tras dla wszystkich uczestników opłata od samochodu wynosi 150 zł.

Przy wyborze dwóch tras dla uczestników (dwa Roadbooki ) opłata wynosi 200zł/samochód.

W tej cenie jest również zawarte :
-zapewnienie pomocy podczas wyprawy w przypadku zgubienia się, ugrzęźnięcia w trudnym Terenie itp.- pomoc dwóch dobrze przygotowanych samochodów terenowych
-korzystanie z toru w sobotę i w niedzielę bez ograniczeń! ( normalnie opłata wynosi 50 zł/za jeden dzień )
-możliwość skorzystania z pola biwakowego- namiot, przyczepa na terenie toru bez opłat.
-dla korzystających z pola biwakowego toalety, ognisko.
-przy skorzystaniu z którejkolwiek opcji cateringu udostępnienie grillownii- wigwamu bez opłat

Istnieje również możliwość przygotowania strzelnicy z broni pneumatycznej, łuczniczej, konkurencje rzutu toporem ( całkowity koszt wraz z obsługą 400 zł ), czyli przy założeniu np. 15 aut to zaledwie 26zł na auto :)

Gdyby byli chętni, to istnieje możliwość skorzystania z Paintball’a - od 60 zł/osoba, ale po całym dniu atrakcji mało kto może mieć na to siły ;)

Poza dostępnym za darmo polem namiotowym istnieje możliwość skorzystania z noclegów w pobliskich Hotelach lub agroturystyce.

Całość przygotowana profesjonalnie przez ekipę autodrom4x4.pl
http://www.autodrom4x4.pl

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jhA4Djmnigw[/youtube]

lokalizacja toru:
mapa google

Jutro przedstawię Wam jeszcze pełną opcję cateringową do wyboru.

Proszę o opinie i komentarze.
Jeśli się zdecydujecie, to trzeba zaklepać konkretne terminy.
Załączniki
trasa1.JPG
trasa1.JPG (95.24 KiB) Przejrzano 5733 razy
tor1.JPG
tor1.JPG (76.83 KiB) Przejrzano 5733 razy
toalety.JPG
toalety.JPG (17.98 KiB) Przejrzano 5733 razy
wigwam3.JPG
wigwam3.JPG (67.39 KiB) Przejrzano 5734 razy
wigwam2.JPG
wigwam2.JPG (68.43 KiB) Przejrzano 5733 razy
wigwam.JPG
wigwam.JPG (78.32 KiB) Przejrzano 5733 razy
w EXI nie ma rzeczy trudnych - czasem tylko są czasochłonne :chillout: 517015460

baq
Posty: 343
Rejestracja: 2011-01-19, 12:32
Lokalizacja: Wołomin

Re: inna propozycja ZLOTU EFK

2012-08-11, 23:37

Widząc kłopoty z organizacją wrześniowego zlotu poniżej przedstawiam alternatywną propozycje.
Nooo propozycja jak z żurnala :lol: komercja w każdym calu :lol:
Nie trać wiary w Kolegów Hubi :->
Noteckie Puszczyki dadzą radę ;-)
Hopsasa do lasa

Awatar użytkownika
resetx
Posty: 4844
Rejestracja: 2010-02-23, 20:16
Lokalizacja: https://t.me/pump_upp
Model Explorera: EX II 1997 SOHC
Kontakt: Strona WWW

Re: inna propozycja ZLOTU EFK

2012-08-11, 23:41

i hope so too ;) ;D

Awatar użytkownika
tomekas20
Posty: 872
Rejestracja: 2008-06-30, 09:26
Lokalizacja: POZNAN

Re: inna propozycja ZLOTU EFK

2012-08-12, 09:13

Hubi, trasa w/g Road booka z BF-G?

robiliśmy już te trasę z kolegami z EFK rok temu tor tez zaliczony fajne miejsce godne polecenia z tego co pamiętam za sam wjazd na tor płaciliśmy chyba 40zl za autko

Awatar użytkownika
Rad-T
Administrator
Posty: 10016
Rejestracja: 2007-06-22, 20:46
Lokalizacja: Kampinos
Model Explorera: SOHC 99, OHV Sport 92
Kontakt: Strona WWW Facebook

Re: inna propozycja ZLOTU EFK

2012-08-12, 10:06

Widząc kłopoty z organizacją wrześniowego zlotu poniżej przedstawiam alternatywną propozycje.
Nooo propozycja jak z żurnala :lol: komercja w każdym calu :lol:
Nie trać wiary w Kolegów Hubi :->
Noteckie Puszczyki dadzą radę ;-)
i owszem komercyjna, ale dzięki zewnętrznej organizacji wszyscy mogą się bawić i nikt nie musi pilnować spraw organizacyjnych, a koszty nie są jakieś kosmiczne, do tego możliwość wykupienia kilku opcji wyżywienia i na trasie i na wieczór.
baq a Ty się wybierasz na zlot ? bo na liście nie widzę :P
Remont SOHC in progress... the end...
...Cars don't talk back they're just four wheeled friends now...

Awatar użytkownika
Hubi
Posty: 4159
Rejestracja: 2007-08-14, 13:07
Lokalizacja: Warszawa/Świnoujście
Model Explorera: EX I 1994 hotwheels

Re: inna propozycja ZLOTU EFK

2012-08-12, 10:30

Hubi, trasa w/g Road booka z BF-G?
trasy własne organizatorów + pozwolenia na wjazd, szczególnie druga trasa prowadzi trasa nieuczęszczaną
Nooo propozycja jak z żurnala :lol: komercja w każdym calu :lol:
i żadna komercja, tylko profesjonalnie przygotowana impreza.

Jeśli będzie za drogo to zawsze możemy wybrać jakąś wersję "ekonomiczną" np. wynajęcie toru + catering, a trasę zrobić z jakiegoś oficjalnego roadbooka - choćby tego, który wspomniał Tomek.

Jest szansa zrobić imprezę, w czasie której 100% osób będzie się bawić i nikt nie będzie przejmował się organizacją, bo wszystko będzie gotowe.

Z "żurnala" to była ostatnia impreza TLC Camp, który odbył się na tym torze i zebrał chyba 150 aut (nie tylko z Polski).

Jeśli ktoś myśli o wypadzie na grilla i wspólną popijawę, to do takiego zlotu ja ręki nie przyłożę. To ma być rodzinny wypad gdzie będziemy się kulturalnie bawić i integrować rodzinnie. Ma być fajnie dla dużych i dla małych.

Dodatkowo są opcje cateringowe:

Poczęstunek polowy

- wiejska grochówka
- bigos myśliwski
- wiejskie kiełbaski
-pieczywo
- kawa
-herbaty smakowe

Grill lunch
-mięsna zupa pomidorowa z makaronem
-grillowana karkówka szefa kuchni
-frytki
- warzywa z patelni w sosie maślanym
-soki
-kawa
-herbaty smakowe
Posiłek podawany w formie porcjowanej .

Grill party
-stół wiejskich wędlin i potraw i przysmaków, smalec, ogórki, pieczywo, dodatki, deska serów.
- wiejska grochówka
- grillowana karkówka szefa kuchni
- grillowany filet drobiowy
-frytki
- warzywa z patelni w sosie maślanym
- sosy ( czosnkowy, tysiąca wysp, ketchup, musztarda)
-soki, napoje
-serwis kawowy( kawa, herbaty smakowe)
Posiłek podawany w formie szwedzkiego stołu, potrawy bezpośrednio z rusztu grilla lub w podgrzewaczach i na półmiskach.

Biesiada grillowa
- wiejski żurek z jajkiem podawany w chlebie
- karkówka grillowana szefa kuchni
- szaszłyk z rusztu
- polędwiczki drobiowe w ziołach
-grillowane wiejskie kiełbaski
- pstrąg panierowany zapiekany aromatycznym masłem i sokiem cytrynowym
- sałatka a’la feta
-grillowane warzywa
- sosy ( czosnkowy, tysiąca wysp, ketchup, musztarda)
- ryż z warzywami
-soki, napoje
-serwis kawowy ( kawa, herbaty smakowe )
Posiłek podawany w formie szwedzkiego stołu, potrawy bezpośrednio z rusztu grilla lub w podgrzewaczach i na półmiskach.
w EXI nie ma rzeczy trudnych - czasem tylko są czasochłonne :chillout: 517015460

Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 4573
Rejestracja: 2007-10-19, 15:54
Lokalizacja: Bydgoszcz/Lisi Ogon
Kontakt: Strona WWW

Re: inna propozycja ZLOTU EFK

2012-08-12, 10:38

Radek...Ciebie tez nie widać na liście ;-) :mrgreen:
smartpar.pl

baq
Posty: 343
Rejestracja: 2011-01-19, 12:32
Lokalizacja: Wołomin

Re: inna propozycja ZLOTU EFK

2012-08-12, 10:42

baq a Ty się wybierasz na zlot ? bo na liście nie widzę
Niezbadane są wyroki boskie, ale mimo wszystko Puszcza Notecka bardziej mi się widzi, jakoś tak swojsko i miło, (wolę jeść ciasto babuni nawet z zakalcem, aniżeli keksa z ładnej folii) ;-)
Hopsasa do lasa

Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 3080
Rejestracja: 2007-08-02, 21:48
Lokalizacja: Dolny śląsk
Model Explorera: Ex 2002 4.6 V8; 2012 Camaro 45th 6.2

Re: inna propozycja ZLOTU EFK

2012-08-12, 11:24

Dajcie spokój z czymś takim, to by świadczyło o tym że faktycznie niczego nie możemy sami zorganizować, ja tam wolę bez atrakcji trzasnąć trasę która jest wyznaczona nawet gdybyśmy się "pomylili" skręcając gdzieś w las to na "mandat" 200zł*10 dla paru leśniczych starczy ;). A jak nie to sobie pojeżdżę sam po miedzyodrzu :-/
Był Ex2 97', Ex2 95' i ex2 99'. Jest ex 3 02'

Awatar użytkownika
Klubowicz RAFBOR
Klubowicz
Posty: 6093
Rejestracja: 2008-06-11, 13:12
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka

Re: inna propozycja ZLOTU EFK

2012-08-12, 16:39

Fajna propozycja, ale mam nadzieję że na kiedyś, a nie zamiast. Hubi pojechałeś teraz po bandzie. To po kiego my się gimnastykujemy. Było wyskoczyć z ta propozycją jakieś dwa miesiące temu i by nie było problemu.
Widząc kłopoty z organizacją wrześniowego zlotu poniżej przedstawiam alternatywną propozycje.
Nawet tego nie skomentuje..... Nie wiesz co się dzieje, nie znasz zaangażowania poszczególnych osób a piszesz takie rzeczy. Tak się po prostu nie robi.... :-/
Pozdrawiam
Rafal
503 185 961 jak nie odbiorę to oddzwonię

Awatar użytkownika
tomekas20
Posty: 872
Rejestracja: 2008-06-30, 09:26
Lokalizacja: POZNAN

Re: inna propozycja ZLOTU EFK

2012-08-12, 18:59

wydaje mi się ze rafbor1973, ma racje chłopaki już coś załatwili szykują jakieś atrakcje no i zawsze to będzie bardziej nasz zlot bo zrobiony przez naszych ludzi

ale propozycja ciekawa ale na pewno nie "zamiast"

przemos30
Posty: 348
Rejestracja: 2007-09-05, 18:19
Lokalizacja: Poznań
Kontakt: Strona WWW

Re: inna propozycja ZLOTU EFK

2012-08-12, 20:28

" Z "żurnala" to była ostatnia impreza TLC Camp, który odbył się na tym torze i zebrał chyba 150 aut (nie tylko z Polski). "

Hubi byłem tam też i zapewniam Cię że miejsca to tam jest ledwo na 15 do 20 aut. Ładne fotki ;-) .
Co do terenu to Exami objedziesz może 1/3 bo reszta do przejechania przez auta z blokadami i na simexach.
Co do trasy w/g Road booka z BF-G to szkoda gadać. Przejadę ją Uno 1000.

Awatar użytkownika
Hubi
Posty: 4159
Rejestracja: 2007-08-14, 13:07
Lokalizacja: Warszawa/Świnoujście
Model Explorera: EX I 1994 hotwheels

Re: inna propozycja ZLOTU EFK

2012-08-12, 21:28

rafbor1973, sam ciągle jęczysz, że masz dosyć. Dwa miesiące się męczycie z organizacją zlotu i do dziś nie ma konkretnego planu - tylko zarys.

Załatwienie tej "komercji" zajęło mi w sumie 2 dni kalendarzowe. W ciągu tego czasu wysłałem zapytania do kilku właścicieli torów off road i wybrałem najciekawszą ofertę.

Wybacz, ale po 2 dniach mam więcej konkretów niż wy po 2 miesiącach...

Jeśli dzieje się coś poza tym co jest w dziale organizacyjnym i tym co ujawniacie na publiku, to świetnie, bo z tego co jest dostępne niestety niewiele wynika.

Nie narzucam tego rozwiązania. Jeśli się nie podoba, to nic na to nie poradzę. Nie zmienia to jednak faktu, że mogę prezentować własne propozycje. Po to przecież mamy forum, żeby móc takie rzeczy przedyskutować.
zawsze to będzie bardziej nasz zlot bo zrobiony przez naszych ludzi
a co dla ciebie znaczy "nasz zlot" ? Jeśli ktoś inny przygotuje posiłek lub wyznaczy trasę to już nie będzie "nasz zlot" ? Przejedziemy cudzą trasę i zjemy posiłek robiony cudzą ręką, ale zlot zakończymy w okolicznościowych klubowych koszulkach, z nowymi pamiątkowymi naklejkami, dyplomami i pucharami, które zapewne zostałyby przygotowane na tą okoliczność przez znajomą "złotą rączkę". Poza elementami komercyjnymi jest bardzo dużo rzeczy towarzyszących imprezie, które są robione przez "naszych ludzi" i tylko dla nas.

Jeśli organizacja zlotu rzeczywiście idzie we właściwym kierunku, to uznajmy moją propozycję za niebyłą.
w EXI nie ma rzeczy trudnych - czasem tylko są czasochłonne :chillout: 517015460

Awatar użytkownika
tomekas20
Posty: 872
Rejestracja: 2008-06-30, 09:26
Lokalizacja: POZNAN

Re: inna propozycja ZLOTU EFK

2012-08-12, 21:34

przemos30,
"Co do trasy w/g Road booka z BF-G to szkoda gadać. Przejadę ją Uno 1000."
tu się zgodzę w 100% trasa bardzo łatwa drogi szutrowe asfalty każda osobówka da rade

co do samego toru to zabawa na 2max3h dla EXA na lajtowa zabawę wystarczy(moje zdanie )

:lol: wiem ze kolega Przemek ma już inna nowa zabawkę gdzie nasze smoki nie wjadą, a Przemka "cięgnik " jedzie i jedzie :lol:
Ostatnio zmieniony 2012-08-12, 21:50 przez tomekas20, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
tomekas20
Posty: 872
Rejestracja: 2008-06-30, 09:26
Lokalizacja: POZNAN

Re: inna propozycja ZLOTU EFK

2012-08-12, 21:47

"nasz zlot" miałem na myśli zrobiony naszymi siłami ( w tym przypadku przez kolegów organizatorów, mnie w tym gronie nie ma ) osobiście nic nie mam przeciwko komercyjnym imprezom tego typu co przedstawiłeś uważam ze jest dobra

osobiście jeśli impreza tego typu miała by kiedyś dość do skutku, miałbym czas i finanse to chętnie bym się wybrał

ogólnie rzecz biorąc jak wypowiedział się kolega baq,
Niezbadane są wyroki boskie, ale mimo wszystko Puszcza Notecka bardziej mi się widzi, jakoś tak swojsko i miło
,
Ostatnio zmieniony 2012-08-12, 21:49 przez tomekas20, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Zloty i Spotkania”