Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Awatar użytkownika
Wujek
Posty: 433
Rejestracja: 2010-04-17, 17:07
Lokalizacja: Bytom
Kontakt: Strona WWW

Zapraszam na zlot SUPERBOHATRÓW !!

2012-02-29, 00:28

Chłopaki i dziewczyny, jak co roku od jakiś 5 lat. W pięknym mieście Bytom organizowany jest zlot SUPERBOHATERÓW ( nie ważne jaką masz moc, ważne żebyś był ). Zlot połączony jest z 2 dniową bibą ! Impreza ma uzmysłowić ludziom, że segregacja odpadów, sprzątanie po psach i dbanie o czystość jest dobre i trzeba je promować ! Jak co roku, zabawy, gry, kabarety ! Poniżej zapowiedz ! Ja jak by co dwa miejsca do spania mam ( nasi forumowicze ze śląska napewno wspomogą ) ! Z rodzicami pogadam, może będą jeszcze dwa ! Link do zapowiedzi poniżej ! Filmiki dostępne na YouTube wpiszcie to co w zapowiedzi ! ŁĄCZMY się ! Można jeszcze patronat załatwić !!
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... YDo4XM5oiQ#!

Wrzućcie to może jeszcze do kasztanienia ! Tu nie każdy może przeczytać !
Ostatnio zmieniony 2012-02-29, 00:35 przez Wujek, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie sztuką zabić muchę na przedniej szybie, sztuką jest zrobić to na bocznej ;))
Obrazek

miki666

Re: Zapraszam na zlot SUPERBOHATRÓW !!

2012-02-29, 07:38

hehhehe :-) ekstra zapowiedz :-) hehehe :-) "super naprawiacz" :-))) wyglada na fajna impreze :-)

Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 3080
Rejestracja: 2007-08-02, 21:48
Lokalizacja: Dolny śląsk
Model Explorera: Ex 2002 4.6 V8; 2012 Camaro 45th 6.2

Re: Zapraszam na zlot SUPERBOHATRÓW !!

2012-02-29, 08:16

po twoim awatarze wygląda na to, że nawet nie będziesz się musiał przebierać :-P
Był Ex2 97', Ex2 95' i ex2 99'. Jest ex 3 02'

Awatar użytkownika
Wujek
Posty: 433
Rejestracja: 2010-04-17, 17:07
Lokalizacja: Bytom
Kontakt: Strona WWW

Re: Zapraszam na zlot SUPERBOHATRÓW !!

2012-02-29, 08:30

Jestem w 30 sekundzie jako kreshman ;-)
a tu zdjęcie: Obrazek
Nie sztuką zabić muchę na przedniej szybie, sztuką jest zrobić to na bocznej ;))
Obrazek

Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 4573
Rejestracja: 2007-10-19, 15:54
Lokalizacja: Bydgoszcz/Lisi Ogon
Kontakt: Strona WWW

Re: Zapraszam na zlot SUPERBOHATRÓW !!

2012-02-29, 08:53

Ło jej... :mrgreen: Cel jak najbardziej słuszny. U mnie od lat segreguje się śmieci,ale jak widzę co się dzieje w pobliskim lesie,to mnie krew zalewa....Masa śmieci,aż się nie chce wchodzić... :-x
smartpar.pl

Awatar użytkownika
madakelus
Posty: 434
Rejestracja: 2011-11-06, 15:52
Lokalizacja: TST

Re: Zapraszam na zlot SUPERBOHATRÓW !!

2012-02-29, 10:25

U mnie od lat segreguje się śmieci,ale jak widzę co się dzieje w pobliskim lesie,to mnie krew zalewa....Masa śmieci,aż się nie chce wchodzić... :-x
i co z tego ze segregujesz jak w Polsce nie istnieje cos takiego jak segregacja odpadów!!!
wszystkie Twoje rozdzielone, posegregowane śmieci trafiają do jednej śmieciarki, na jedno wysypisko... jest to przykre bo wiem że jest całe mnóstwo ludzi takich jak Ty chcących coś zrobić ale taka jest prawda...

Awatar użytkownika
explorer_u2
Posty: 524
Rejestracja: 2011-01-03, 22:47
Lokalizacja: Katowice

Re: Zapraszam na zlot SUPERBOHATRÓW !!

2012-02-29, 10:48

Toś Wujek zaszalał z tym kreszem :-P

U nas coś się ruszyło w tym temacie w pierwszy wtorek miesiąca rozdają worki na szkło, plastik, makulaturę. Jeździ MPGK osobnym autkiem i składają to wszystko posegregowane do koszy podzielonych na pace , a co dzieje sie póżniej to już inna sprawa...
Wracając do tematu; w tym roku zawitamy do Bytomia. Jestem ciekaw czy Łowcy.B też sie pojawią ?
Ostatnio zmieniony 2012-02-29, 10:49 przez explorer_u2, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Susel_125
Posty: 850
Rejestracja: 2010-09-13, 19:39
Lokalizacja: Zielona Góra
Model Explorera: Ford Explorer 1997 SOHC (207KM)

Re: Zapraszam na zlot SUPERBOHATRÓW !!

2012-02-29, 17:46

Wujek oczywiście zapomniałeś dodać że ten twój kresz jest właśnie z surowców wtórnych uszyty :-D

Awatar użytkownika
QDLATY
Posty: 1288
Rejestracja: 2008-05-16, 09:22
Lokalizacja: Wołomin

Re: Zapraszam na zlot SUPERBOHATRÓW !!

2012-02-29, 19:35

hehe dobra to sprawka i widzę, że swoją kolekcję mocno podpasowałeś pod plac czerwony :-D my też się postaramy dotrzeć ;-) :thumleft:
Ostatnio zmieniony 2012-02-29, 19:49 przez QDLATY, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 4573
Rejestracja: 2007-10-19, 15:54
Lokalizacja: Bydgoszcz/Lisi Ogon
Kontakt: Strona WWW

Re: Zapraszam na zlot SUPERBOHATRÓW !!

2012-02-29, 20:42

U mnie od lat segreguje się śmieci,ale jak widzę co się dzieje w pobliskim lesie,to mnie krew zalewa....Masa śmieci,aż się nie chce wchodzić... :-x
i co z tego ze segregujesz jak w Polsce nie istnieje cos takiego jak segregacja odpadów!!!
wszystkie Twoje rozdzielone, posegregowane śmieci trafiają do jednej śmieciarki, na jedno wysypisko... jest to przykre bo wiem że jest całe mnóstwo ludzi takich jak Ty chcących coś zrobić ale taka jest prawda...
Poniekąd masz rację,ale jakiś czas temu w Bydgoszczy otwarto dużą przetwórnie odpadów segregowalnych....mam nadzieję,że działają,bo większość firm które to zbiera faktycznie wrzuca wszystko do jednego wora... :eek:
smartpar.pl

Awatar użytkownika
Wujek
Posty: 433
Rejestracja: 2010-04-17, 17:07
Lokalizacja: Bytom
Kontakt: Strona WWW

Re: Zapraszam na zlot SUPERBOHATRÓW !!

2012-03-01, 00:07

Toś Wujek zaszalał z tym kreszem :-P

U nas coś się ruszyło w tym temacie w pierwszy wtorek miesiąca rozdają worki na szkło, plastik, makulaturę. Jeździ MPGK osobnym autkiem i składają to wszystko posegregowane do koszy podzielonych na pace , a co dzieje sie póżniej to już inna sprawa...
Wracając do tematu; w tym roku zawitamy do Bytomia. Jestem ciekaw czy Łowcy.B też sie pojawią ?
Kałamaga jest jednym z organizatorów ;-))
Co roku masz kabaretony, a później 2 dni biby :D Jakieś tance, hulanki, swawole ;D
Wujek oczywiście zapomniałeś dodać że ten twój kresz jest właśnie z surowców wtórnych uszyty :-D
Przetworzony polietylen ;-)
Ostatnio zmieniony 2012-03-01, 00:08 przez Wujek, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie sztuką zabić muchę na przedniej szybie, sztuką jest zrobić to na bocznej ;))
Obrazek

Awatar użytkownika
1260Cube
Posty: 185
Rejestracja: 2010-09-04, 11:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zapraszam na zlot SUPERBOHATRÓW !!

2012-03-01, 09:11

U mnie od lat segreguje się śmieci,ale jak widzę co się dzieje w pobliskim lesie,to mnie krew zalewa....Masa śmieci,aż się nie chce wchodzić... :-x
i co z tego ze segregujesz jak w Polsce nie istnieje cos takiego jak segregacja odpadów!!!
wszystkie Twoje rozdzielone, posegregowane śmieci trafiają do jednej śmieciarki, na jedno wysypisko... jest to przykre bo wiem że jest całe mnóstwo ludzi takich jak Ty chcących coś zrobić ale taka jest prawda...
Ja kiedyś zgłębiłem ten temat, bo mnie to też irytowało, ale...
okazuje się że śmieci są segregowany, a łatwiej jest posegregować butelki, plastik i papier jeścli występują tylko te 3 rodzaje śmieci, niż wyciągać gazetę z kilograma gnijących obierków.
Dlatego surowce wtórne są wsypywane do jednej śmieciary, ale nie sa wymieszane z organicznymi itp., tzn są po wstepnej segregacji:)

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Wujek
Posty: 433
Rejestracja: 2010-04-17, 17:07
Lokalizacja: Bytom
Kontakt: Strona WWW

Re: Zapraszam na zlot SUPERBOHATRÓW !!

2012-03-01, 10:04

Ma rację, są nawet kontenery na odpady mieszane, czyli: papier, szkło, plastik ( najczęściej kolor czerwony ).
Nie sztuką zabić muchę na przedniej szybie, sztuką jest zrobić to na bocznej ;))
Obrazek

Wróć do „Zloty i Spotkania”