Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Regulamin forum
UWAGA!!!
Ogłoszenie powinno zawierać pełny opis przedmiotu ogłoszenia wraz z <span style="color: #ff3300">ceną i minimum jednym zdjęciem</span>. Link do aukcji może być tylko uzupełnieniem!
Wymóg minimum jednego zdjęcia przedmiotu ma miejsce w przypadku sprzedaży całych pojazd&oacute;w, jak r&oacute;wnież samochod&oacute;w na części, oraz gł&oacute;wnych części typu silnik, reduktor, skrzynia, blachy, tapicerka, szyby, koła, opony, etc.
Ogłoszenia o sprzedaży samochodu na części powinno zawierać zdjęcie og&oacute;lnego stanu samochodu, a w przypadku wystawienia konkretnego elementu r&oacute;wnież zdjęcie tego elementu.
Wymóg minimum jednego zdjęcia nie obowiązuje w przypadku sprzedaży drobnych element&oacute;w typu łożysko, śruby, piasta, rączka, etc., kt&oacute;rych stan wizualny nie ma wpływu na działanie elementu. W uzasadnionych wypadkach moderator może jednak wymagać uzupełnienia ogłoszenia o zdjęcie.
Ogłoszenie nie spełniające reguł będą usuwane bez ostrzeżenia.
Ogłoszenia w dziale SPRZEDAM, pozostające bez odpowiedzi, zostają automatycznie usuwane po 90 dniach od chwili ostatniej aktywności/publikacji

Pełny regulamin można znaleźć pod poniższym linkiem:
REGULAMIN DZIAŁU GIEŁDA
Awatar użytkownika
Klubowicz jacek4
Klubowicz
Posty: 5873
Rejestracja: 2008-06-18, 21:37
Lokalizacja: Warszawa-Pr.Płd.
Model Explorera: EX II 1996 OHV

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2012-12-13, 20:07

No dobra - wszystko jasne - w końcu wszyscy się spotykamy na walnym zgromadzeniu zarządu w całym komplecie.
Oby do nowego roku nam się posiedzenie nie przedłużyło, chociaż sylwester,przy ognichu,grillku,szwedzkim stole,a wcześniej pojazdówce to nie jest zły pomysł ?

No i dobrze mieć azyl aby przed kobitkami się schować - zwłaszcza w przedświątecznej gorączce jest sporo do zrobienia w autkach na święta. :-D :-D ;-)
jacek4
kom. +48 515 276 140

W walce z ogniem nie ma kompromisów - są zwycięstwa, ale i czasem są porażki...
http://www.youtube.com/watch?v=NErhyfVwscU

Awatar użytkownika
PLAYAUTO
Posty: 417
Rejestracja: 2011-05-04, 20:11
Lokalizacja: Warszawa/Tarnopol

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2012-12-16, 00:00

Poznajecie gościa wode na kawe grzać chciał a ugotował piwo . Na szybkiego uruchamiana kuchnia polowa samobierzna a zimno było jak diabli do dzis to odczuwamy .

Obrazek
Obrazek

Prace na hali ruszyły pełna parą.
Ostatnio zmieniony 2012-12-19, 15:06 przez PLAYAUTO, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Klubowicz jacek4
Klubowicz
Posty: 5873
Rejestracja: 2008-06-18, 21:37
Lokalizacja: Warszawa-Pr.Płd.
Model Explorera: EX II 1996 OHV

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2013-01-05, 01:23

Trochę się zmieniło.
Oprócz tek kuchni na stałym miejscu jest w drugom miejscu solidna koza która czerwona się robi jak napalimy. To że jest w innym miejscu i są dwa punkty grzania powodują już komfort termiczny, a robiąc coś i będąc w ruchu jest już naprawdę za ciepło.
W sylwka sprawdzone. :-P

Obiekt jest już w całości w sieci monitoringu z interwencją patroli, oraz ubezpieczony. Wymusiła na nas te koszty próba włamania, na szczęście nie udana. :-P

Teraz przynajmniej sen mamy spokojny.
jacek4
kom. +48 515 276 140

W walce z ogniem nie ma kompromisów - są zwycięstwa, ale i czasem są porażki...
http://www.youtube.com/watch?v=NErhyfVwscU

Awatar użytkownika
PLAYAUTO
Posty: 417
Rejestracja: 2011-05-04, 20:11
Lokalizacja: Warszawa/Tarnopol

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2013-01-11, 21:13

Zapomiałes Jacek o dywanach perskich na podłodze napisać
Ostatnio zmieniony 2013-01-11, 21:14 przez PLAYAUTO, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Klubowicz jacek4
Klubowicz
Posty: 5873
Rejestracja: 2008-06-18, 21:37
Lokalizacja: Warszawa-Pr.Płd.
Model Explorera: EX II 1996 OHV

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2013-02-12, 21:53

No dobra - klamka zapada

Czy macie jakieś pomysły, może ktoś ma wizję jak wykorzystać tan potencjał tego miejsca - klubowo jako grupa osób , lub pojedynczo ?
Może ktoś szuka miejsca na jakąś swoją działalność ?

Macie pomysły to na PW

Ja tam generalnie robię wszelkie lakiernictwo, ale jest możliwość wstawienia podnośnika, odrestaurowywać staruszki, wymiana płynów ustrojowych i filtrów, lifty, drobna blacharka robić łodzie, gadżety z laminatu, meble, itp.
Jest potencjał tylko pomysłu trzeba.
Ja na swoje mam miejsca, a jeszcze sporo za dużo jest zbędnego, więc podawajcie pomysły.
Naprawdę lepiej trochę podjechać niż grzebać przy exie pod blokiem.
Kobitki do lasu, do lokalu na pizzę, dzieci na plażę w lecie wędkarki na rybki, - miejscowość typowo letniskowa i w lato jest co robić, a faceci w tym czasie pod exy i inne autka które by chcieli robić.

Udostępniam także sporo narzędzi i urządzeń - cały czas staram się wzbogacać o następne przydatne pierdółki.
Ostatnio zmieniony 2013-02-12, 21:55 przez jacek4, łącznie zmieniany 1 raz.
jacek4
kom. +48 515 276 140

W walce z ogniem nie ma kompromisów - są zwycięstwa, ale i czasem są porażki...
http://www.youtube.com/watch?v=NErhyfVwscU

Awatar użytkownika
Marko
Posty: 336
Rejestracja: 2009-04-19, 19:24
Lokalizacja: Gdańsk
Model Explorera: Ex III V8 ; EX V V6

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2013-02-12, 22:02

"Kobitki ..., do lokalu na pizzę," - ty wiesz ile trzeba by się narobić przy obcym samochodzie aby zarobić na tę pizzę? A robiąc swój, taniej wyjdzie oddać do warsztatu!

Awatar użytkownika
Klubowicz jacek4
Klubowicz
Posty: 5873
Rejestracja: 2008-06-18, 21:37
Lokalizacja: Warszawa-Pr.Płd.
Model Explorera: EX II 1996 OHV

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2013-02-12, 22:21

"Kobitki ..., do lokalu na pizzę," - ty wiesz ile trzeba by się narobić przy obcym samochodzie aby zarobić na tę pizzę? A robiąc swój, taniej wyjdzie oddać do warsztatu!
Teraz to mi robisz antyreklamę :-P

Za cenę pizzy małej w wawce tu masz XXL i o wiele lepszą robioną na twoich oczach.
W lato lasy,grzybki,zalew,rbki,plaża,koncerty itp. Teraz spacerki po pięknej zimowej okolicy, ale jak komuś nie pasuje to nie namawiam - czekam aż ktoś się odezwie co by chciał. :-P

A co do autka to może ci taniej oddać do warsztatu - ja oddam tylko wtedy jak już naprawdę czegoś nie ogarniam lub nie mam (jeszcze) specjalistycznego urządzenia. Cały czas się zbroję się w narzędzia , przyrządy, urządzenia, maszynki.
A zresztą dla mnie to jest przyjemność i satysfakcja jak coś sam zrobię, i do takich ludzi to jest kierowane.
Zawszę staram się coś sam zrobić, tylko kiedyś nie miałem warunków bo pod blokiem bez narzędzi to dupa a nie robota, i teraz chcę się takim miejscem podzielić z osobami które nie miały warunków jak ja, a lubią i umieją same coś zrobić i im to daje satysfakcję.


To jest także propozycja na spędzanie rodzinnego weekendu z połączeniem przyjemnego z pożytecznym :-)
Ostatnio zmieniony 2013-02-12, 22:40 przez jacek4, łącznie zmieniany 1 raz.
jacek4
kom. +48 515 276 140

W walce z ogniem nie ma kompromisów - są zwycięstwa, ale i czasem są porażki...
http://www.youtube.com/watch?v=NErhyfVwscU

Awatar użytkownika
Marko
Posty: 336
Rejestracja: 2009-04-19, 19:24
Lokalizacja: Gdańsk
Model Explorera: Ex III V8 ; EX V V6

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2013-02-12, 22:43

No, nie robię antyreklamy.
Nie o to chodziło. "sam na sam" z samochodem to bardzo poważna sprawa, wymaga czasu i skupienia. Nie ma tu miejsca na nerwowość i stress typu - "kobieta czeka".
Zaś, co do możliwości Twojego miejsca to jak najbardziej jestem "za".
Sorry, że trochę zkasztaniłem Twój wątek, ale jestem już w tym wieku, że wolę oddać samochód do fachowca i dać mu zarobić, a w tym czasie zrobić to z czego żyję i zarobić na niego i na siebie. Jeszcze 20 lat temu wyznawałem podobny do Ciebie pogląd. Wszystkie swoje samochody w tamtym czasie naprawiałem sam. Ale cóż, jak to mawiają rosjanie "całej wódki nie wypijesz, wszystkich kobiet nie ...."

Awatar użytkownika
Klubowicz jacek4
Klubowicz
Posty: 5873
Rejestracja: 2008-06-18, 21:37
Lokalizacja: Warszawa-Pr.Płd.
Model Explorera: EX II 1996 OHV

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2013-02-12, 23:23

Nie ma sprawy - nie skasztaniłeś, a zaledwie 13 latek między nami to drobnostka w naszym życiu na tym padole.
Nie wiedziałem że też musisz zarabiać w weekendy i dlatego wolisz autko do warsztatu dawać.

A wiedzy to niewiele trzeba bo wymiana soków,filtrów,klocków i etc. to proste sprawy.

Chodzi o to że sporo osób (przynajmniej do tej pory mi się wydawało) lubi a nie ma gdzie robić, a nawet gościło w warsztatach płatnych na godziny jak przypiliło.

A poza tym mieć taką bazę co do której wystarcza hasło : jedziemy? - jedziemy ! I już się w weekend spotykamy :-)
A co dalej ? ktoś jedzie pośmigać, ktoś dupkę pomoczyć, ktoś na grzybki, kebaba, a ktoś sobie filterki wymienia kub ma tu exa na parę tygodni i kapitalkę robi.

Spoko - nie ma urazy, nie ma problemu :-)
jacek4
kom. +48 515 276 140

W walce z ogniem nie ma kompromisów - są zwycięstwa, ale i czasem są porażki...
http://www.youtube.com/watch?v=NErhyfVwscU

Awatar użytkownika
fabiansky
Posty: 312
Rejestracja: 2012-02-04, 21:35
Lokalizacja: Lublin/Zamość

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2013-02-12, 23:33

Fajnie, Fajnie. Wielokrotnie na forum pojawia się smutne zdanie, że człowiek sam by coś porobił ale nie ma gdzie... W okolicach Wawy to was tam troche jest z Exami, więc ktoś chętnie pewnie skorzysta.

Takie miejsce to czasami marzenie, bo przecież spędzić kilka godzin pod Exem to wręcz relaksujące!! :mrgreen: 8-)

Awatar użytkownika
Klubowicz jacek4
Klubowicz
Posty: 5873
Rejestracja: 2008-06-18, 21:37
Lokalizacja: Warszawa-Pr.Płd.
Model Explorera: EX II 1996 OHV

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2013-02-13, 00:00

Właśnie - masz rację - spędzić pod exem dzień w towarzystwie, móc liczyć na trzecią rękę aby coś potrzymać,ktoś coś podpowie, pomoże , - super by było - tylko jest nas (tylko niby) aż tylu w wawce i jedna wielka dupa. A przecież jak nawet ktoś ma jakiś zabytek,cokolwiek do odrestaurowania prócz exa, to praktycznie to robi na lakierni, można piaskować,spawać itp. Zostawić na długi czas i sobie robić z doskoku w wolnym czasie.....
Ehhhhhhh

Piękne to było i mi się marzyło jak kiedyś na forum naszym było jak grupa ludzi się zebrała, założyła spółdzielnię, robiła pojazdy 4x4 i inne militarne, w szklarni czy innym podobnym obiekcie.................


Po tym temacie niebawem już więcej nie będę się PRAWDOPODOBNIE oferował i się płaszczył bo aż mi głupio było to odnawiać.
Zostawię sobie ile mi potrzeba na moją produkcję i już.

Chodziło o to że jest potencjał, możliwości i .... a zresztą - już opisywałem.
jacek4
kom. +48 515 276 140

W walce z ogniem nie ma kompromisów - są zwycięstwa, ale i czasem są porażki...
http://www.youtube.com/watch?v=NErhyfVwscU

Awatar użytkownika
Klubowicz lekwp
Klubowicz
Posty: 1412
Rejestracja: 2007-08-19, 09:23
Lokalizacja: Częstochowa
Model Explorera: Ex I 1993 ,1994

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2013-02-13, 01:38

Przypomnij mi gdzie to jest ?
To na czym stanęło ? Brakuje czwartego ?
Waldemar

Awatar użytkownika
Klubowicz jacek4
Klubowicz
Posty: 5873
Rejestracja: 2008-06-18, 21:37
Lokalizacja: Warszawa-Pr.Płd.
Model Explorera: EX II 1996 OHV

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2013-02-13, 02:20

Prawie tam gdzie byliśmy na "Motopasjach "

Za daleko masz :-(

Dalej jak by co PW.
jacek4
kom. +48 515 276 140

W walce z ogniem nie ma kompromisów - są zwycięstwa, ale i czasem są porażki...
http://www.youtube.com/watch?v=NErhyfVwscU

Awatar użytkownika
Klubowicz lekwp
Klubowicz
Posty: 1412
Rejestracja: 2007-08-19, 09:23
Lokalizacja: Częstochowa
Model Explorera: Ex I 1993 ,1994

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2013-02-13, 02:27

Nie muszę być na miejscu żeby brać w czymś udział napisz na pw jaka jest sytuacja.
Ostatnio zmieniony 2013-02-13, 02:28 przez lekwp, łącznie zmieniany 1 raz.
Waldemar

Awatar użytkownika
Klubowicz jacek4
Klubowicz
Posty: 5873
Rejestracja: 2008-06-18, 21:37
Lokalizacja: Warszawa-Pr.Płd.
Model Explorera: EX II 1996 OHV

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2013-02-13, 02:36

Ok. _ i do dzisiaj :-)
jacek4
kom. +48 515 276 140

W walce z ogniem nie ma kompromisów - są zwycięstwa, ale i czasem są porażki...
http://www.youtube.com/watch?v=NErhyfVwscU

Wróć do „REKLAMA”