Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Awatar użytkownika
SZCZooR
Posty: 1609
Rejestracja: 2012-01-26, 13:54
Lokalizacja: Zamość
Kontakt: Strona WWW

Re: Jak szybko wzrasta wartość forda

2013-02-06, 11:59

jeszcze moim zdaniem został czujnik temp i sondy obie.
And if you're not down with that I got two words for ya...
SUCK IT !!!

Awatar użytkownika
Klubowicz leon13cc
Klubowicz
Posty: 852
Rejestracja: 2011-06-03, 10:03
Lokalizacja: Lubuskie/Lubrza

Re: Jak szybko wzrasta wartość forda

2013-02-06, 12:16

Moje maleństwo pali 16l/100 na zimówkach a na MT-ekach już 20l :-P
Ford Explorer Limited 2000 + Audi 80 B3 1987 + Yamaha MT-01 2006 = 384KM

Awatar użytkownika
zBYcH
Posty: 465
Rejestracja: 2012-05-06, 14:06
Lokalizacja: Vietz lubuskie

Re: Jak szybko wzrasta wartość forda

2013-02-08, 21:58

był on ajkiś czas temu na alledrogo ( jakiś 9 m-cy temu ) potem znowu wypłynął z pleszewie, a teraz w gorzwoie się ktos się z nim męczy, musi być ekstra dobre że tak krąży po polsce ;]

powalla
Posty: 2
Rejestracja: 2013-02-09, 19:47
Lokalizacja: Mikołów

Re: Jak szybko wzrasta wartość forda

2013-02-10, 13:25

No widzicie, tamten poszedł do góry a inne...

Przeglądam od jakiegoś czasu oferty Explorera i bardzo podobał mi się egzemplarz z 2000 roku z okolic Rybnika. Stał chwilę temu za 13500 zł. Teraz jest po 11500 zł :)

http://otomoto.pl/ford-explorer-4x4-kli ... 32766.html

Jak się do maja jeszcze utrzyma... :)
Obstawiam że się spokojnie utrzyma !
Najpierw podjedź i zobacz bo ja właśnie wróciłem i tragedia! Koleś pisze że pierwszy właściciel ale tak po prawdzie to sprzedaje kolega drugiego właściciela (ponoć nie ma zasięgu! ;) ) któremu na 3 lata prawko wzięli . Odpalił od razu ale ..gazu nie było aby go przełączyć , nie było też OC (napisane że jest) żeby zatankować . Rdza? Progi , dół tylnej klapy zeżarte . W środku czuć stęchliznę i wszechobecny brud (zapowiedziałem wczoraj że podjadę ). No i na koniec zauważyłem że świeci się kontrolka akumulatora ...po 5 min silnik zgasł i nie wiem czy to aku wypracowany czy brakło benzyny , bo też ponoć mało było . Autko ponoć jeździło w górach (Zwardoń chyba ..nie pamiętam bo tak mnie wkurzył) i na bank jeździł w terenie , bo boki auta porysowane przez gałęzie , no i te opony ! Musiałbym od strzała dołożyć 2 tysi do nowych AT , bo te jak to ujął " strasznie huczą na asfalcie" ...no ale nie było mi dane się przejechać ....kurcze szczerze powiem że nawet nie żałuję ;)
Cholera nie rozumie gościa , bo tyle czasu już się z nim buja , a jak jest kupiec (miałem kasę w kieszeni) , to takie przygotowanie auta nie najlepiej świadczy o sprzedawcy .

archangelgabrys
Posty: 63
Rejestracja: 2012-04-21, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Kontakt: Strona WWW

Re: Jak szybko wzrasta wartość forda

2013-02-10, 13:46

Aha... No proszę, a na zdjęciach tak ładnie się prezentuje... Ale jeśli auto się sypie i śmierdzi jak w popowodziowym, to ta cena jeszcze spadnie. Ja takiego trupa też nie chcę, bo później w blacharkę i gaz będę musiał włożyć tyle, ile on jest wart :(

Wróć do „SAMOCHODY Z OGŁOSZEŃ”