Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 4573
Rejestracja: 2007-10-19, 15:54
Lokalizacja: Bydgoszcz/Lisi Ogon
Kontakt: Strona WWW

prosze,tylko nie skrzynia!!!

2007-11-18, 16:56

docisnalem go dzisiaj troche na D,ale tak na maxa bo wyprzedzalem.Zebral sie ladnie przerzucil biegi ladnie,ale tak jakby kickdown nie dzialal i przestal wrzucac wyzsze biegi..................tak sie wystraszylem ze teraz stoi pod domem i odpoczywa a ja czekam na jakas porade zanim go sprawdze znowu. Moze to moja paranoja ale....................tu na wyspach jak ci cos padnie w takim starym samochodzie to lepiej sie pakowac.
smartpar.pl

manius

Re: prosze,tylko nie skrzynia!!!

2007-11-18, 17:08

docisnalem go dzisiaj troche na D,ale tak na maxa bo wyprzedzalem.Zebral sie ladnie przerzucil biegi ladnie,ale tak jakby kickdown nie dzialal i przestal wrzucac wyzsze biegi.
kikckdown to na nizsze biegi,
spoko spoko bez paniki

1).zobacz czy pod pedalem gazu chodniczek ci sie nie zwinal
(smieszne to ale juz tak mialem i tez byla panika, ja na gaz a tu nic zadnej redukcji, myslalem ze skrzynia padla a to byl tylko glupi gumowy chodniczek) :-P

2).sprawdz stan oleju w ASB

................tak sie wystraszylem ze teraz stoi pod domem i odpoczywa a ja czekam na jakas porade zanim go sprawdze znowu. Moze to moja paranoja ale....................tu na wyspach jak ci cos padnie w takim starym samochodzie to lepiej sie pakowac.
ach , to wszedzie tak jest :-|
Ostatnio zmieniony 2007-11-18, 17:10 przez manius, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 4573
Rejestracja: 2007-10-19, 15:54
Lokalizacja: Bydgoszcz/Lisi Ogon
Kontakt: Strona WWW

Re: prosze,tylko nie skrzynia!!!

2007-11-18, 17:21

no juz jest ok,ale sie wystraszylem jaak mlody.........dzieki.ZNOWU
smartpar.pl

Wróć do „SKRZYNIE AUTOMATYCZNE ASB”