Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Awatar użytkownika
Moderator Jankes
Moderator
Posty: 3111
Rejestracja: 2007-12-08, 19:37
Lokalizacja: Chicago/Kraków
Model Explorera: Każdy
Kontakt: Strona WWW

Zlot charytatywny?

2008-11-15, 20:02

Zbliżają się święta... tak, tak - to już blisko. Pomyślałem więc, że moze udałoby się nam zorganizować jakiś spocik, zlocik czy coś takiego i połączyć to ze zbiórką pieniędzy lub prezentów dla kogoś, jakiegoś szpitala, domu dziecka czy czegoś w tym rodzaju. Ma może ktoś z was jakiś konkretniejszy pomysł? Myślę, ze Wawa byłaby najlepszym miejscem na taki zlot... spotkanie, zebranie...

co wy na to?
Yankee Kustoms
Chicago, Illinois

Awatar użytkownika
adam533
Posty: 666
Rejestracja: 2007-10-31, 22:05
Lokalizacja: Pruszków

Re: Zlot charytatywny?

2008-11-15, 20:05

jestem za dobry pomysł :!:

kszesz
Posty: 727
Rejestracja: 2007-07-17, 22:59
Lokalizacja: W-wa Włochy

Re: Zlot charytatywny?

2008-11-15, 20:38

Radek już wrzucił taki temat kilka dni wcześniej
http://www.explorerclubpolska.com/forum ... php?t=3001

Awatar użytkownika
Moderator Jankes
Moderator
Posty: 3111
Rejestracja: 2007-12-08, 19:37
Lokalizacja: Chicago/Kraków
Model Explorera: Każdy
Kontakt: Strona WWW

Re: Zlot charytatywny?

2008-11-15, 21:06

no tak ale mnie nie chodzi o nic innego jak spotkanie gdzieś na mieście lub w terenie ale nie chodzi o jazdę a bardziej o integrację, zbiórkę czegoś dzieciakom, spotkanie ogólne... poznanie -

i mówię o grupie EXPLORER CLUB POLSKA
Yankee Kustoms
Chicago, Illinois

Awatar użytkownika
Klubowicz RAFBOR
Klubowicz
Posty: 6093
Rejestracja: 2008-06-11, 13:12
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka

Re: Zlot charytatywny?

2008-11-15, 21:45

Jankes, bardzo dobry pomysł, popieram i na mnie możesz liczyć. Proponuję Kuklówkę pod Grodziskiem do pojeżdżenia. Naprawdę świetny teren albo żwirownię pod Pułtuskiem. ale tu trzena by pogadać z chłopakami z http://pultusk4x4.pl/. Oni tam jeżdżą z tego co mi się kojarzy a to teren prywatny na pewno maja kontakt z właścicielem. generalnie popieram. Mozna sie zrzucić, zebrac zabawki któych każdy pewnie ma kilka niepotrzebnych i dac na jakis dom dziecka

:thumright: :thumleft:
Pozdrawiam
Rafal
503 185 961 jak nie odbiorę to oddzwonię

Awatar użytkownika
Moderator Jankes
Moderator
Posty: 3111
Rejestracja: 2007-12-08, 19:37
Lokalizacja: Chicago/Kraków
Model Explorera: Każdy
Kontakt: Strona WWW

Re: Zlot charytatywny?

2008-11-15, 23:19

a nie mamy jakiejś rodziny, którą można by w święta wesprzeć?

zabawki do domu dziecka to jakiś chyba banał... sorry.

pomysły?

No i co do jeżdżenia to ja raczej liczę na jakiś kameralny spocik - spotkanie... ognisko ewentualnie, nie wiem - podajcie jakieś pomysły... bo ja już pomysła nie mam.
Yankee Kustoms
Chicago, Illinois

cruscher
Posty: 285
Rejestracja: 2007-09-16, 00:53
Lokalizacja: okolice łodzi
Kontakt: Strona WWW

Re: Zlot charytatywny?

2008-11-15, 23:48

zabawki do domu dziecka to jakiś chyba banał... sorry.
Może i banał ale zobaczyć uśmiech dziecka że może być przewiezionym terenówką lub z jakiegoś prezentu jest bezcenny. Podsunę może pomysł żeby niekonieczenie dom dziecka ale np jakiś szpital dziecięcy odwiedzić z prezentami, tylko to jest problem że jesteśmy porozrzucani po całej polsce i tu może się pojawić problem.
Swoją drogą ja w czerwcu też próbowałem zorganizować coś w stylu charytatywny przyjazd na teren szkoły a dokladnie gimnazjum bo dzieciaki zbierały na jakieś sprzęty i mi się nie udało... Życzę więc powodzenia w organizacji tej akcji.
Dwa duże fordy w mojej stajni: Econoline i Explorer - prezentowały się świetnie.
Pozdrawiam wszystkich Explorerowców z Łodzi i okolic.

Awatar użytkownika
Moderator Jankes
Moderator
Posty: 3111
Rejestracja: 2007-12-08, 19:37
Lokalizacja: Chicago/Kraków
Model Explorera: Każdy
Kontakt: Strona WWW

Re: Zlot charytatywny?

2008-11-15, 23:54

No właśnie - pomysł jak najbardziej mi się podoba - wybrać jakiś jeden dom dziecka, jeden szpital... no nie wiem... ja jakoś chętnie bym to widział w Wawie lub w Łodzi bo to jakoś centralnie by było - spotkanie, przekazanie, wielkie oglądanie. Ktoś na miejscu musiałby się podjąć organizacji - ewentualnie mogę wspomóc ale na odległość z Białegostoku to raczej dużo nie zrobię.

Rodzinny spocik, co?
Yankee Kustoms
Chicago, Illinois

Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 471
Rejestracja: 2008-01-24, 20:34
Lokalizacja: Środa Wlkp - Koszuty

Re: Zlot charytatywny?

2008-11-16, 09:52

A moze zrobić spoty we wszystkich większych miastach np Warszawa , Łódz , Poznań , Gdańsk , Bydgoszcz itd o tej samej porze w tym samym dniu w jakichś domach dziecka.Wtedy większość klubowiczów będzie miala okazję sie zintegrować z tą impreza , a także nabierze ona charakteru ogólnopolskiego.
Skazany na bluesa
Mając samochód z napędem 4x4 zakopiesz się w bardziej niedostępnym miejscu...

cruscher
Posty: 285
Rejestracja: 2007-09-16, 00:53
Lokalizacja: okolice łodzi
Kontakt: Strona WWW

Re: Zlot charytatywny?

2008-11-16, 10:31

Możnaby na mikołajki dzieciakom coś zawieźć, tylko tak na prawdę do mikołajek to już tylko 3 tygodnie zostały...
Dwa duże fordy w mojej stajni: Econoline i Explorer - prezentowały się świetnie.
Pozdrawiam wszystkich Explorerowców z Łodzi i okolic.

Awatar użytkownika
Moderator Jankes
Moderator
Posty: 3111
Rejestracja: 2007-12-08, 19:37
Lokalizacja: Chicago/Kraków
Model Explorera: Każdy
Kontakt: Strona WWW

Re: Zlot charytatywny?

2008-11-16, 18:14

nie wiem czy na mikołajki się wyrobimy. Każdy ma jakieś swoje plany.

Spoty w większych miastach to nie problem tylko czy uda nam się zebrać tyle w każdym mieście żeby zaspokoić potrzeby takiego domu dziecka...

zobaczę co da się zrobić na miejscu w Białymstoku. Może jakiś oddział dziecięcy w szpitalu?

Może zrobić spot i przekazać wszystko jakiejś fundacji?

Chętnie się spotkam... tylko cały czas poszukuję pomysłu na to jak to zrobić, co zrobić, jak to ma wyglądać... mam nadzieję, żę coś mi przyjdzie do głowy. Jak nie to pójdziemy za podpowiedzią Radka i dołączymy do większej grupy.
Yankee Kustoms
Chicago, Illinois

aleniz
Posty: 241
Rejestracja: 2008-11-03, 22:24
Lokalizacja: Tczew,pomorskie

Re: Zlot charytatywny?

2008-11-16, 23:34

Ciekawe ile osób by było w Gdańsku,chyba ja jedna :sad: Hop hop jest ktoś z Pomorza?

Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 4573
Rejestracja: 2007-10-19, 15:54
Lokalizacja: Bydgoszcz/Lisi Ogon
Kontakt: Strona WWW

Re: Zlot charytatywny?

2008-11-17, 07:47

Hop hop jest ktoś z Pomorza?
dobre.....Tak jakos chyba jest najwiecej z Pomorza....ooops sorry Lodziaki,Was jest wiecej.. :mrgreen:
smartpar.pl

Awatar użytkownika
Hubi
Posty: 4159
Rejestracja: 2007-08-14, 13:07
Lokalizacja: Warszawa/Świnoujście
Model Explorera: EX I 1994 hotwheels

Re: Zlot charytatywny?

2008-11-17, 08:08

no tak ale mnie nie chodzi o nic innego jak spotkanie gdzieś na mieście lub w terenie ale nie chodzi o jazdę a bardziej o integrację, zbiórkę czegoś dzieciakom, spotkanie ogólne... poznanie -

i mówię o grupie EXPLORER CLUB POLSKA
DOKŁADNIE! nie każde spotkanie musi zaraz się wiązać z upalaniem aut. W końcu to nie klub "off road 4x4" a klub miłośników i posiadaczy aut marki Ford Explorer.

Pomysł bardzo fajny

Ja niestety nie mogę zaoferować swojej osoby jako pomoc w organizacji czegoś w Wawie. Z całą familią siedzę na walizkach szukając nowego lokum do kupienia/wynajęcia i niestety brak mi czasu na cokolwiek innego :sad: nawet nie jestem w stanie zagwarantować swojego udziału gdyby imprezka wypaliła :-/
w EXI nie ma rzeczy trudnych - czasem tylko są czasochłonne :chillout: 517015460

Awatar użytkownika
alban
Posty: 637
Rejestracja: 2007-12-10, 21:17
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt: Strona WWW

Re: Zlot charytatywny?

2008-11-17, 10:21

Ja deklaruję pomoc w organicacji we Wrocku - wraz z naszym klubem Wrocław4x4 przy PTTK którego zostałem (nie chcwaląc się) vice prezesem. :mrgreen: Jesteśmy chętni do współpracy praktycznie ze wszystkimi klubami w każdej formie i dziedzinie. Jest nas tu trochę we Wrocku i chcemy działać...
Służę radą i pomocą techniczną...

FON 666131133

Wróć do „POMAGAMY”