Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.

Resor

Moderatorzy: starwind, resetx, Hubi

Awatar użytkownika
saper01
Posty: 140
Rejestracja: 2009-07-05, 13:59
Lokalizacja: goleniow
Model Explorera: 99r. SOHC Limited

Re: Resor

2014-02-02, 21:22

Witam.
Ja swoje resorki zrobiłem na Osowie w szczecinie.
Wszysstko byłoby pięknie gdyby nie to, ze nie mogli (albo nie chciało się) wybijać tulei górnej wieszaka. Niby były zapieczone. Prosiłem by wieszaki nowe założyli, ale niestety tylko je wzmocnili. Resor fajnie podniósł trochę tył, ale niedosyt pozostał. Fajnie że dołożyli podkładki teflonowe chyba, pomiędzy pióra resorów. Teraz nic nie skrzypi na wybojach. Miałem jeszcze problem z czujnikiem wysokości tyłu auta (pneumatyczne amortyzatory). Po podniesieniu czujnik nie reagował i po przejechaniu jakiegoś dystansu zapalała się lampka na desce o awarii. Musiałem trochę zmodyfikować element mocujący ten czujnik, by co jakiś czas chociaż odrobinkę podnosił tył. Czy ktoś z kolegów ma jakąś radę na to?
Pzdr.

Kalesony666
Posty: 38
Rejestracja: 2012-05-24, 23:30
Lokalizacja: Szczecin
Model Explorera: explorer II 99' 4.0 sohc

Re: Resor

2014-08-07, 16:46

Mi robili w Szczecinie na miodowej 2 lata temu i nadal ładnie się trzymają. Stare były klepane i dołożyli mi jedno nowe pióro. Jest minimalnie sztywniejszy za to wyraźnie więcej można mu załadować ciężaru do bagażnika.

Awatar użytkownika
zBYcH
Posty: 465
Rejestracja: 2012-05-06, 14:06
Lokalizacja: Vietz lubuskie

Re: Resor

2014-08-08, 15:56

Też polecam miodową, robiłem kilka ładnych lat temu do patrola i trzymają ładnie do tej pory. I jakoś tam cenowo dosyć fajnie wychodziło.

Wróć do „ZAWIESZENIE I UKŁAD KIEROWNICZY”