Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
chevidan

[EXI zawieszenie] łącznik stabilizatora

2007-07-18, 22:46

czy bawił się ktoś w wymianę tulei gumowo metalowych w łącznikach stabilizatorów.całych łączników nie chcę kupować a tuleje są wymienialne.no tylko od czego pasują.pewnie znowu spędzę godzinę w hurtowni mot. na szukaniu odpowiedniego wymiaru.
a może ktoś wie od czego pasują?
Ostatnio zmieniony 2009-03-14, 22:26 przez chevidan, łącznie zmieniany 1 raz.

chevidan

Re: [EXI zawieszenie] łącznik stabilizatora

2007-07-23, 22:37

łączniki naprawiłem.okazało się że tulejki były ok,a wyrąbały się śruby mocujące z 12mm śruby zostało 9mm tłukło jak diabli.nowe utwardzane śruby załatwiły sprawę.zostało uciszyć wnętrze auta-fotele,tapicerka i deska rozdzielcza.może wkońcu będzie cicho po dziurach.

Awatar użytkownika
artrev
Posty: 12
Rejestracja: 2007-07-18, 09:34
Lokalizacja: Zgierz
Kontakt: Strona WWW

Re: [EXI zawieszenie] łącznik stabilizatora

2007-07-24, 10:58

Ja tez chetnie wyciszylbym wnetrze. Zawieszenie juz pracuje cicho, ale wnetrze bardzo halasuje :(
Znajac jednak moje zdolnosci technicze, wolalbym oddac to w rece fachowca :P

nemrod

Re: [EXI zawieszenie] łącznik stabilizatora

2007-07-24, 12:50

... ktos na forum coś wspominał o silikonie ale niepamiętam kto i gdzie.
Może się odezwie?
U mnie też cały samochód "gada" :lol:

chevidan

Re: [EXI zawieszenie] łącznik stabilizatora

2007-07-24, 14:59

ktoś wspominał ale nie wiem kto.chodziło ogólnie o zwalenie całej tapicerki i poskładanie na silikon żeby wyeliminować zbędne luzy i trzeszczenie.deskę rozdzielczą u mnie to chyba najpierw trzeba przykręcić bo cała poskakuje na dziurzch,pewnie się poluzowały śruby albo powycierały mocowania.

Wróć do „ZAWIESZENIE I UKŁAD KIEROWNICZY”