Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
ARTURO R1
Posty: 14
Rejestracja: 2013-07-28, 00:59
Lokalizacja: Wawa

Dobry serwis LPG okolice Wawy

2013-10-15, 21:30

Witam , przeszukałem forum i nie znalazłem , może ktoś polecić jakiś sprawdzony serwis LPG w Warszawie lub okolicach ? Zaraz minie rok jak latam moim Exem i chyba czas na jakieś ruchy serwisowe przy instalacji , mam instalację BRC i coś traci moc na wolnych obrotach , a wskażnik poziomu gazu , cały czas pokazuje full ;-) Dzięki za info !

Awatar użytkownika
Mariusz.tr
Posty: 110
Rejestracja: 2015-01-30, 09:32
Lokalizacja: Piaseczno
Model Explorera: 99r 4,0 SOHC LIMITED + DT Gas

Re: Dobry serwis LPG okolice Wawy

2015-10-02, 16:26

Temat już pewnie nie aktualny :-) ale może komuś się przyda i pomoże. Bardzo dobry gazownik jest w Warszawie na ulicy Wolbromskiej 4, Nazywa się Brzozowski Krzysztof telefon do niego 601-979-944. Już tłumaczę dlaczego tak uważam. Kupiłem exa z instalację dt gaz, wszystko jakoś działało dopóki nasz klubowy kolega anton nie stwierdził że mam kiepskie wtryskiwacze i może mi odsprzedać swoje używane ale dużo lepsze i od razu mi je podłączy, no podłączył tylko tak że samochód w ogóle nie jeździł na gazie, a że z kolegą antonem związane są różne niesamowite historie to finał był taki że jeździłem od gazownika do gazownika i prosiłem o doprowadzenie wszystkiego do ładu. Każdy kto to oglądał chciał wymieniać komputer i wtryski oraz całe okablowanie i zaczynało się to od 1400 do 2000 co w ogóle nie wchodziło w grę bo przecież "auto wcześniej normalnie jeździło !!!" Całkiem przypadkiem natrafiłem na tego gazownika z Wolbromskiej i ku mojemu zdziwieniu nie chciał mi wymienić jak wszyscy instalacji tylko sprawdził że kolega anton źle po podłączął wtryski które de facto nadawały się tylko na śmietnik i po dwóch dniach walki ściągnięciu góry i po kablach od głównego komputera udało mu się przywrócić exa do stanu użyteczności w sumie kosztowało mnie to wtryski od antona + naprawa u gazownika ale mam teraz nauczkę żeby nie ruszać czegoś co jest dobre i działa :-)

Wróć do „INSTALACJE LPG i UKŁAD PALIWOWY”