Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Awatar użytkownika
yony
Posty: 445
Rejestracja: 2007-07-26, 09:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co robi właściciel EXPLO

2012-03-29, 10:36

Sopot, 15 kwietnia :)
Uznałem, że to raczej się nadaje bardziej do "Co robi właściciel..." :)
Apology accepted, Captain Needa.

Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 4573
Rejestracja: 2007-10-19, 15:54
Lokalizacja: Bydgoszcz/Lisi Ogon
Kontakt: Strona WWW

Re: Co robi właściciel EXPLO

2012-03-29, 10:52

No...Sopot. :-D Bliżej mam do Poznania ;-)
smartpar.pl

Awatar użytkownika
Klubowicz RAFBOR
Klubowicz
Posty: 6093
Rejestracja: 2008-06-11, 13:12
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka

Re: Co robi właściciel EXPLO

2012-03-29, 21:45

yony, w stolnicy to bym chętnie poszedł..... a tak to troche daleko :oops:
Pozdrawiam
Rafal
503 185 961 jak nie odbiorę to oddzwonię

Awatar użytkownika
Krzysztof Kurek
Posty: 557
Rejestracja: 2008-09-02, 20:13
Lokalizacja: Poznań

Re: Co robi właściciel EXPLO

2012-04-01, 12:23

No to będziesz mi łomotał pod oknem, mieszkam nad Rockerem 8)
Nie bierz nic na wiarę, sam wszystko badaj...

Awatar użytkownika
yony
Posty: 445
Rejestracja: 2007-07-26, 09:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co robi właściciel EXPLO

2012-04-02, 11:38

He he. Sorry. Naprawdę chcieliśmy o 22.00 skończyć... :P
Apology accepted, Captain Needa.

Awatar użytkownika
Klubowicz Wielka Stopa
Klubowicz
Posty: 536
Rejestracja: 2012-03-27, 22:13
Lokalizacja: skier-nie-widze

Re: Co robi właściciel EXPLO

2012-08-19, 09:21

a ja jestem wierny moim dzieciecym mazeniom i tak od 17 lat latam tymi TIR-ami których wielu z was nie trawi :-P ale lubie te robote i lubie robic to co robie dobrze
Używajcie polskich znaków! Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE. wielka stopa

Awatar użytkownika
Maciej23
Posty: 103
Rejestracja: 2012-11-26, 11:12
Lokalizacja: Człuchów

Re: Co robi właściciel EXPLO

2013-01-21, 20:33

to moze i ja napisze o sobie.

Robilem juz chyba wszedzie. Praca w angli, pozniej wojsko, pozniej jazda ciezarowka z miesem ;-), pozniej kierowca w firmie reklamowej, pozniej instruktor nauki jazdy kat B ( do wypadku, po ktorym omal nie zgialem) to by znak aby odpucic ta robote, no i teraz na swoim czyli multi agencja ubezpieczeniowa.

charakter to ja mam ;-) ogolnie nie jest zle, lecz nie lubie jak ktos mi dup... obrabia za plecami a w oczy glupa pali.

zamilowania jestem mechanikiem, uwielbiam grzebac w aucie, cos tam naprawic, ulepszyc. Moj kolega mowi ze zawsze cos z gowna zrobie ;-) takze nie jest zle.

a muzyka to rozna rege itd itd
Doświadczony wymianą silnika po tygodniu jazdy nowym ex ;-) tel. 665-385-832 Maciej

Awatar użytkownika
Klubowicz MirEx68
Klubowicz
Posty: 2850
Rejestracja: 2009-12-28, 01:21
Lokalizacja: St. Gierałtów
Model Explorera: II OHV 96 156KM

Re: Co robi właściciel EXPLO

2013-01-21, 21:52

ogolnie nie jest zle, lecz nie lubie jak ktos mi dup... obrabia za plecami a w oczy glupa pali.
Widocznie jesteś na tyle groźny że nie ma odwagi bezpośrednio Tobie obrobić :-D :-P
tel. 723810754 chcesz się dodzwonić napisz wcześniej SMS-a, w wolnej chwili oddzwonię.

Awatar użytkownika
Maciej23
Posty: 103
Rejestracja: 2012-11-26, 11:12
Lokalizacja: Człuchów

Re: Co robi właściciel EXPLO

2013-01-22, 09:09

jestem mega groźny, gdybym mial sie porownac do psa to wybrał bym Yorka ;-) hahah
Doświadczony wymianą silnika po tygodniu jazdy nowym ex ;-) tel. 665-385-832 Maciej

Awatar użytkownika
bugta
Posty: 416
Rejestracja: 2008-07-31, 22:34
Lokalizacja: Olkusz

Re: Co robi właściciel EXPLO

2013-03-06, 23:01

Dopiero dziś znalazłem ten temat.

Od kilkunastu lat pracuję w branży "uszczelnień technicznych i termoizolacji" dla szeroko pojętego przemysłu (energetyka, cukrownie, zakłady chemiczne itp.) Od paru lat prowadzę własną działalność w tej branży.
Dawno temu byłem barmanem - choć jestem 100% abstynentem.
Żeby dorobić stałem na bramkach w dyskotekach. Obecnie pomimo nie najgorszej kondycji finansowej od ponad 11lat stoję na ochronie w weekendy w restauracji/dyskotece u znajomych.Poprosili mnie 11 lat temu i tak zostało do dziś. Pracę na bramce traktuję bardziej jako rozrywkę (mogę spotkać się ze znajomymi na co nie mam czasu w tygodniu)
Jeśli są na forum ludzie pracujący jako np. zaopatrzeniowiec, główny mechanik,energetyk, lub po prostu ktoś kto ma do czynienia z uszczelnieniam technicznymi to zapraszam do współpracy.

Mirek358
Posty: 786
Rejestracja: 2008-05-22, 11:49
Lokalizacja: Bytom

Re: Co robi właściciel EXPLO

2013-03-10, 20:29

Widzę że mnie tu nie ma.A ja zajmuję się niczym.Jestem Górnikiem na rencie.I gitara. :-)
Mirek
kom:502670032

Awatar użytkownika
Piotr kornik
Posty: 233
Rejestracja: 2013-03-19, 08:51
Lokalizacja: Ręczno Piotrków Tryb
Kontakt: Strona WWW

Re: Co robi właściciel EXPLO

2013-03-24, 19:29

A ja zawodowo zajmuję się naprawą zegarów i zegarków oraz przywracaniem dawnego blasku dawnym meblom i przedmiotom. Jestem sobie sterem i okrętem, indywidualistą i trochę samotnikiem.
Prowadzę pracownie renowacji mebli i konserwacji zegarów od 1998r. a zegarami zajmuję się od 1986 r.
Od 11 lat mieszkam na wsi (jestem prekursorem przeprowadzek z dużego miasta :lol: na wieś) wcześniej Łorsoł 10lat i wiele innych miejsc.
Zawsze marzyłem o Explorerze i od września 2012 jest :shock:
Często się przemieszczam głównie po giełdach staroci w całej Polsce. Uwielbiam podróże samotne lub z moimi trzema smykami.
Kolejną moja pasją są indianie Am. północnej, kultura i obyczaje .
Muzyka głównie blues, trochę heavy metal
Dżem, TSA, Luxtorpeda, Turbo, Hendrix,
Książki podróżnicze .
A ostatnio Explorer :-P
51 dla wszystkich TSA

Awatar użytkownika
iromax
Posty: 119
Rejestracja: 2012-01-19, 21:19
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Co robi właściciel EXPLO

2013-06-01, 01:49

To i ja się przedstawię.
Kiedyś lubiłem się grzebać w elektryce więc szkołę o takim profilu ukończyłem. Potem coś mnie wzięło na pływanie i poszedłem do Szczecina na WSM. I tak się stało, że zawodowo i z wykształcenia mechanik okrętowy.
Bujam się już 18 lat i mimo moich wcześniejszych planów (popływać 5 - 6 lat i zejść na ląd) dalej coś końca nie widać :-/ . Nie narzekam robota ciekawa i prawie zawsze nowi ludzie. Lecz coraz częściej marzę o tym by zejść w końcu z morza i być na stałe w domu. Dzieci rosną, świat się zmienia a to wszystko się dzieje jakby bez mojego udziału.
Co lubię: wędkarstwo, szybka jazda na nartach, podróże z rodziną i przyjaciółmi i jak na mechanika przystało auta. Marzę i szukam forda mustanga 66 rok do remontu. Jednak charakter mojej pracy i brak odpowiedniego miejsca na razie wyklucza to marzenie. Można co prawda kupić jakiś złom i dać komuś do renowacji ale gdzie wtedy przyjemność i satysfakcja nie mówiąc już o kasie.
Moją ostatnią pasją stały się auta terenowe. Zawsze gęba mi się śmiała jak widziałem ogromne auta budzące respekt już samym wyglądem. Na kryzys wieku średniego (zdanie mojej żonki i słuszne :mrgreen: ) zakupiłem forda Explorera i choć był to zakup dość przypadkowy powoli zakochiwałem się w tym samochodzie i na dziś mam po prostu bzika na jego punkcie
Pozdrawiam Max
Jeśli coś się zacina-użyj siły, jeśli się urwie to znaczy, że i tak trzeba było wymienić

Awatar użytkownika
romantyk147
Posty: 176
Rejestracja: 2013-10-20, 21:36
Lokalizacja: wielen wlkp.

Re: Co robi właściciel EXPLO

2013-10-26, 21:19

Jestem tu nowiutki,ale cos o sobie napisze.Prowadze malutka firme budowlaną,i też z wyksztalcenia jestem budowlańcem.Moje najwieksze hobby i zamilowanie to astronomia na która latem niestety nie mam zbyt wiele czasu,ale za to zimą (która wlasnie nadchodzi :-)) siedze po nocach i gapie sie w gwiazdy,bo to wciaga. I mam nadzieje ze moja przygoda która zaczeła sie wraz z zakupem mojego pierwszwgo Fordzika i zawitania tutaj u Was wciagnie mnie tak samo.Pozatym uwielbiam koncerty rockowe(a najlepsze są w moim the best klubie Eskulap) i taką wlasnie muzykę,no i ksiązki,ksiązki,ksiązki.

Awatar użytkownika
zBYcH
Posty: 465
Rejestracja: 2012-05-06, 14:06
Lokalizacja: Vietz lubuskie

Re: Co robi właściciel EXPLO

2014-01-08, 14:23

Teraz moja kolej, Jestem tu z wami zaledwie rok, ale jest fajnie, Jestem kierowcą w transporcie leśnym, kilka lat jeździłem po świecie dużymi autami ale stwierdziłem że trzeba cosik na mijescu znaleźć, mam zajoba na punkcie aut z hameryki, chociaż to moje pierwsze auto z usa, stare ale jare. Z zamiłowania Łofrołdowiec ale ex typowo jako bulwarowiec. Prywatnie Ratownik i Strażak OSP, w bardzo dobrze prosperującej jednostce KSRG Witnica woj. Lubuskie. Można powiedzieć że moja największa pasja oczywiście na równi z Fordziszczem
Ostatnio zmieniony 2014-01-08, 16:02 przez zBYcH, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „KASZTANIENIE”