Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Awatar użytkownika
Klubowicz Kankon
Klubowicz
Posty: 520
Rejestracja: 2012-11-03, 19:04
Lokalizacja: Katowice/Częstochowa
Kontakt: Strona WWW

Re: "Potrzebujesz siana, zadzwoń do Adama"

2015-07-20, 11:02

Co do noclegu to wydaje mi sie, że najlepiej byłoby gdyby miejscowi klubowicze polecili kilka miejsc, a rezerwacje uczestnicy robili już bezpośrednio, żeby nie obciążać sie dodatkowo rezerwacjami, zaliczkami itp.

Zaliczkę można by zebrać na część wspólną to jest "bankiet i gadżety". :-)

Awatar użytkownika
Klubowicz wit.rys
Klubowicz
Posty: 2187
Rejestracja: 2013-03-17, 09:36
Lokalizacja: Chyrzyna-podkarpacie
Model Explorera: już nie ...

Re: "Potrzebujesz siana, zadzwoń do Adama"

2015-07-20, 11:11

Trasę widziałem mieliście ok.... legal?
Trasa legal (czasami ;) ), Adam rozmawiał z nadleśniczym, mogliśmy explorerować drogi leśne, zrywkowe...
Pytanie kiedy?
Od pierwszego lipca...???
Jaki termin?
Ile kto chce / może...???
Ile załóg min/max
Czy to istotne...???
Rok czasu to niby dużo ale tutaj to może byc za mało..
No i zaczyna się... :-/ :cry: ;D :mrgreen:
Witold
(604902478, wit.rys@gmail.com)

Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 4573
Rejestracja: 2007-10-19, 15:54
Lokalizacja: Bydgoszcz/Lisi Ogon
Kontakt: Strona WWW

Re: "Potrzebujesz siana, zadzwoń do Adama"

2015-07-20, 11:25

Witek..ilość załóg ma znaczenie....
Jak pojadą 2 załogi to jaki sens ma zlot?
jak pojedzie 20 załóg to już jest sporo i np. wyjazd w trasę w takiej kolumnie nie ma sensu. Trzeba się podzielić itd....
Jest kilka spraw które powinny być wyjaśnione jak najszybciej.
smartpar.pl

Awatar użytkownika
Robert Kamyk
Posty: 3073
Rejestracja: 2009-04-10, 20:07
Lokalizacja: Warka
Model Explorera: BRAK

Re: "Potrzebujesz siana, zadzwoń do Adama"

2015-07-20, 12:06

za wolną amerykankę ja dziękuję... spotkać... w kilka aut można się zawsze, często to robimy... u mnie, w płocku, nad jeziorem łąkie...

Zlot to nie zjechanie się trzech, pięciu teamów... jeżeli tak by było, to za chwilę mam zlot w Bydgoszczy a za dwie chwile u mnie :-)
Za późno...
Obrazek
... jest dopiero po śmierci...

Fon: 508212090
Robert

Awatar użytkownika
Klubowicz wit.rys
Klubowicz
Posty: 2187
Rejestracja: 2013-03-17, 09:36
Lokalizacja: Chyrzyna-podkarpacie
Model Explorera: już nie ...

Re: "Potrzebujesz siana, zadzwoń do Adama"

2015-07-20, 12:10

Jak pojadą 2 załogi
To będą się bawić dwie załogi... ;D
jak pojedzie 20 załóg
??? Wierzysz w takie cuda...???
A nawet jeśli się tyle załóg zmobilizuje, to terenu w Bieszczadach dostatek... Drogami, którymi jeździliśmy w tym roku, spoko może jechać długa kolumna.
Jest kilka spraw które powinny być wyjaśnione jak najszybciej
Hmmm, ale zrobi się z tego tylko pusta dyskusja, która do niczego nie doprowadzi, poza podniesieniem ciśnienia...
Na początek trzeba byłoby zobaczyć, ile załóg się decyduje... A i tak połowa nie pojedzie... ;)
Witold
(604902478, wit.rys@gmail.com)

Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 4573
Rejestracja: 2007-10-19, 15:54
Lokalizacja: Bydgoszcz/Lisi Ogon
Kontakt: Strona WWW

Re: "Potrzebujesz siana, zadzwoń do Adama"

2015-07-20, 13:27

Witek...ja nie mam zamiaru burzyć pomysłu... ale:

trzeba wziąć pod uwagę właśnie ilość załóg ( wiesz jak wygląda droga szutrowa po przejechaniu nastu aut? mieszkańcy byliby zachwyceni )

Wyobraź sobie,że taka kolumna nastu aut dojeżdża do jakiegoś trudniejszego odcinka....część zawraca bo nie chce zniszczyć auta,część jedzie dalej ,część utyka bo wklejka musi być..... chaos. ....a kolacja ustawiona na 19...bankiet jakiś...prosiak się piecze....
Jedni dojadą na 17 a drudzy na 23 albo nad ranem..... Nerwówka wszystkich.

Witek...chłopaki...ja nie piszę tego tak sobie...opieram się na własnym i innych doswiadczeniach.

Tak jak Robert pisał....ZLOT musi być zorganizowany...a luźne wyjazdy można sobie zrobić tak jak Wy właśnie w parę aut. Bezpiecznie i nie trzeba się spinać.

Myślicie że jak leśniczy przymknął oko na przejazd kilku aut które w sumie nie wyrządziły więcej szkód to przymknie oko na kilkanaście....które chcąc nie chcąc zryją drogę dokumentnie....tym bardziej po opadach. ?

Nocleg....
Boris pisał,że można skorzystać z kilku opcji...
Fajnie.
Ułatwia to sprawę w znacznym stopniu,ale....Jak daleko od siebie można rozlokować zlotowiczów? Rodziny z dziećmi,pijoki (tak kuźwa do Was mówię wiecie do kogo :mrgreen: ) czy ktoś kto lubi bć na uboczu....
Kto powie własnej żonie "dobra weź idź do dzieci bo daleko od ogniska i wiesz..." ?

Takich rzeczy jest masa.....i to TRZEBA ustalić jakoś....


Mam trochę parcie na off road...no ale jechać w Bieszczady i nie pojeździć z takimi widokami to grzech...

Myślę,że zgoda na taki przejazd na piśmie będzie obowiązkowa,ale można skorzystać z gotowych tras (tak,trzeba będzie zapłacić ale mniej niż mandaty) które już ktoś ułożył,ma zgody itd....
Pomysł podsunął jeden z klubowiczy ale nie będę wymieniał Radka z nazwiska :mrgreen:

Jakiś czas temu spotkaliśmy się w kilka osób jeszcze ze starego forum (jak widać można) i pojeździliśmy troszkę po Borach Tucholskich. większość legalnie drogami ale na jednej z dróg....zostaliśmy zatrzymani przez strażnika leśnego.
Od mandatów uratował nas mój urok osobisty :mrgreen: :mrgreen:
Na poważnie,to pomogło nam to że jechaliśmy powoli,dzieci spały w autach i w sumie nie było nas za dużo (5 załóg).
Wyobraźcie sobie co by Pan leśniczy zrobił gdyby było nas 15? No...też o tym pomtślałem,że mógłby uciec :mrgreen: ale 15 x500zł to ładny zastrzyk dla leśnictwa.

Jedzonko... Jeżeli choćby jeden posiłek dziennie miałby być w knajpie czy gdzieś u kogoś to wszystko musi być dopięte na ostatni guzik.Ile dzieci,ile cukrzyków,tego nie lubia tamtego nie zjedzą....Taka Pani Mariola z baru dostałaby qrwicy jakby 30 osób zaczeło wybrzydzać albo przychodzić na posiłek w czasie jakim im się podoba.....

Jest tego sporo.....
I mam nadzieję,że osoby które już coś takiego organizowały lub choćby pomagały i znają temat od kuchni pomogą to jakoś ogarnąć...Narazie choćby wpisem na forum.

(gdzie jest qźwa jakiś moderator co to wydzieli? :mrgreen: )

Jeszcze raz powtarzam...Chcę wziąć udział wtakim zlocie,pomóc w razie potrzeby ale to nie może być tak ,że hip hip hurrra.....jedziemy w bieszczady.
Amen.
smartpar.pl

Awatar użytkownika
Rad-T
Administrator
Posty: 10016
Rejestracja: 2007-06-22, 20:46
Lokalizacja: Kampinos
Model Explorera: SOHC 99, OHV Sport 92
Kontakt: Strona WWW Facebook

Re: "Potrzebujesz siana, zadzwoń do Adama"

2015-07-20, 13:32

Dawid, dlaczego atakujesz osobistymi przywarami Witka ? :mrgreen: :lol:

Podziwiam Cię, że jeszcze Ci się chce to tłumaczyć... :roll:
Remont SOHC in progress... the end...
...Cars don't talk back they're just four wheeled friends now...

Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 4573
Rejestracja: 2007-10-19, 15:54
Lokalizacja: Bydgoszcz/Lisi Ogon
Kontakt: Strona WWW

Re: "Potrzebujesz siana, zadzwoń do Adama"

2015-07-20, 13:34

Jeszcze mam nadziejęe że coś z tego będzie ...z tego forum...ludzi...... srutututu...
smartpar.pl

Moderator Kojot
Moderator
Posty: 4526
Rejestracja: 2010-12-06, 16:21
Lokalizacja: warszawa

Re: "Potrzebujesz siana, zadzwoń do Adama"

2015-07-20, 13:36

słuchajcie jest rok na przygotowania myśle że mógłbym zrobić jakiś plan zajęć konsultując go z adamem musimy tez pamiętać że to są góry a one są nieprzewidywalne co do pogody ,przejezdności , itd. więc będzie potrzebny też alternatywny co do dalszego gdybania to poczekajmy na adama niech sie wypowie w temacie jeżeli go nie ma to znaczy że znowu mu net nie bangla :-P to też tam jest nie przewidywalne :lol: :-D myśle że do końca roku powinniśmy wszystko ustalić (żeby każdy mogł sobie klepnąć urlop) a planem zachęcić niezdecydowanych tak czy siak KOCHANI ODKLADAĆ SIANO NA SIANOKOSY !!!! :-P :-D :-D co do chlania to wirzcie mi co prawda co dzień coś tam sobie trąciliśmy ale były to takie ilości że każdy na drugi dzień mógł wsiąść za kołko no po za adamem :-P (mam alkomat) ;-) więc pogodziliśmy przyjemne z pożytecznym i koniecznym ;-) :-D

Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 4573
Rejestracja: 2007-10-19, 15:54
Lokalizacja: Bydgoszcz/Lisi Ogon
Kontakt: Strona WWW

Re: "Potrzebujesz siana, zadzwoń do Adama"

2015-07-20, 13:40

No masz....uderz w stół.... :mrgreen: ;-)
smartpar.pl

Moderator Kojot
Moderator
Posty: 4526
Rejestracja: 2010-12-06, 16:21
Lokalizacja: warszawa

Re: "Potrzebujesz siana, zadzwoń do Adama"

2015-07-20, 13:44

;P :-D :-D jest dyskusja to dobrze jak ci co pitolą sie pojawią to już będzie git ;-)

Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 4573
Rejestracja: 2007-10-19, 15:54
Lokalizacja: Bydgoszcz/Lisi Ogon
Kontakt: Strona WWW

Re: "Potrzebujesz siana, zadzwoń do Adama"

2015-07-20, 13:52

No...w sumie to wiesz...
Witold się podjął organizacji :-P :-P :mrgreen: :mrgreen:
Ma blisko....jest pewny swego....dajmy mu szansę :mrgreen: :mrgreen: ;-)
smartpar.pl

Moderator Kojot
Moderator
Posty: 4526
Rejestracja: 2010-12-06, 16:21
Lokalizacja: warszawa

Re: "Potrzebujesz siana, zadzwoń do Adama"

2015-07-20, 13:57

Witold się podjął organizacji
uważaj bo jak trase wymyśli to wrócisz do domu pindolino :-P :-D a są tam takie trasy że majciochy trzeba wymienić ;-) rolka dostępna na każdej górce :-P

Awatar użytkownika
Klubowicz Kankon
Klubowicz
Posty: 520
Rejestracja: 2012-11-03, 19:04
Lokalizacja: Katowice/Częstochowa
Kontakt: Strona WWW

Re: "Potrzebujesz siana, zadzwoń do Adama"

2015-07-20, 14:02

No niestety prawda jest bolesna, że jeżeli myślimy o zlocie na powyżej 10 załóg to musi pojawić się ktoś kto weźmie sobie taki temat na garba z wszelkimi plusami i minusami. Poświęci swój czas i nerwy, a i tak narazi się na marudzenie niezadowolonych, ale zyska także szacunek zadowolonych.

U Taurusa przy bodajże 9 załogach pojawiły się już problemy z blokowaniem drogi, jazdą na wstecznym itd itp.

Awatar użytkownika
Klubowicz boris
Klubowicz
Posty: 2051
Rejestracja: 2012-11-18, 18:01
Lokalizacja: Nakło Nad Notecią

Re: "Potrzebujesz siana, zadzwoń do Adama"

2015-07-20, 14:12

U Taurusa przy bodajże 9 załogach pojawiły się już problemy z blokowaniem drogi, jazdą na wstecznym itd itp
to są kurcze problemy :-D :-P zabierzmy takich co umieją parkować i jeździć na wstecznym :-D właśnie dlatego nikt nie weźmie na siębie takiego ciężaru i pojadą tylko Ci co umieją parkować :-P

ja na alu 18" 55 profil poginałem waląc miskami po skałach i kamieniach i zesrałem się na rzadko w gacie a że nie było organizatora to nie miałem do kogo mieć pretensji idealny układ :mrgreen:
Był Ford Explorer Sport Trac 4.0 SOHC
Był Ford Explorer III 4.6 V8 Limited
Ford Explorer II 4.0 V6 OHV 4" Sport edition by Boris

Wróć do „Zloty i Spotkania”