Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
BenoNS
Posty: 0
Rejestracja: 2017-12-21, 18:37
Lokalizacja: Nowy Sącz
Model Explorera: Sport trac

Sport trac z otomoto

2017-12-21, 18:46

Witam,

Jestem nowy w temacie i z explorerem nie mam jeszcze doświadczenie. Interesuje mnie explorer z otomoto:

https://www.otomoto.pl/oferta/ford-expl ... zmL62.html

Czy ktoś może go oglądał ma jakieś info. Mam po niego ponad 400 kilometrów więc każda pomoc się przyda. Właściciel mówi że igła po Vin też nic niepokojącego nie znalazłem.


dzięki za pomoc

BenoNS
Posty: 0
Rejestracja: 2017-12-21, 18:37
Lokalizacja: Nowy Sącz
Model Explorera: Sport trac

Re: Sport trac z otomoto

2017-12-23, 08:27

Powiedzcie mi może coś o samochodzie czy cena nie jest za wygórowane mi jest cieszko go przyrównać bo nie ma zabardzo konkurencji.

Awatar użytkownika
Klubowicz boris
Klubowicz
Posty: 2051
Rejestracja: 2012-11-18, 18:01
Lokalizacja: Nakło Nad Notecią

Re: Sport trac z otomoto

2017-12-23, 09:59

bo to auto nie ma konkurencji w tej konfiguracji to najlepszy explorer jaki jeździ po ziemi, pytanie jak wygląda i zachowuje się realu tego nikt ci nie powie dopóki samemu się nie zobaczy
Był Ford Explorer Sport Trac 4.0 SOHC
Był Ford Explorer III 4.6 V8 Limited
Ford Explorer II 4.0 V6 OHV 4" Sport edition by Boris

piotrryki
Posty: 0
Rejestracja: 2017-12-25, 23:18
Lokalizacja: ryki
Model Explorera: sport truck 2001 sohc

Re: Sport trac z otomoto

2017-12-26, 23:17

Mam taki samochodzik tylko z 2002 z silnikiem 4l. Używam go jako ciągnika rolniczy :mrgreen:

BenoNS
Posty: 0
Rejestracja: 2017-12-21, 18:37
Lokalizacja: Nowy Sącz
Model Explorera: Sport trac

Re: Sport trac z otomoto

2018-01-05, 20:53

Witam Ponownie,

Moja przygoda ze sport trac-iem skończyła się totalną klapą. Sprzedawca zapewniał tak jak pisałem wcześniej że auto igła i tylko prawy błotnik był malowany. Faktycznie po jeździe próbnej byłem już zdecydowany ale jeszcze wizyta u mechanika a to już tylko formalność ;-).
Bym się kur_a dał naciągnąć na 46 tyśi. Auto podspodem wyglądali jak by je Marian z Sebą pod blokiem składali. Przedni dyfer na sylikonu składany ciekinie jak 100 50 , półoś spawana , centralny mechanizm na silikonie składany cieknie chyba jeszcze gorzej. Prawego progu to chyba z 30 cm brakowało.
Ale żeby doje_bać mnie jeszcze to zainteresowała mnie plama na podsufitce :evil: zaczęliśmy z mechanikiem rozbierać listwę mocująca a tam pod spodem dach z szyba łatany na sice ale tak grubo że chyba cała tuba poszła na raz. Mina jakich mało.
Sprzedający zajęty gość nie miał czasu nawet po wizycie u mechanika się spotkać auto zostało na placu później sam odbierze ;-).

SAMOCHÓD PO DZWONIĘ ALE POSKŁADANY TAK ŻE STRACH JEŹDZIĆ.

aaa katalizatory wycięte ordynarnie na samochodzie rury połatane tylko czekać aż odpadną.

FORUMOWICZE OMIJAJCIE FORD EXPLORERA SPORT TRAC 4.6 V8 z PŁOŃSKA DALEKIM ŁUKIEM

Szkoda tylko że 800 stówek poszło je... i 1000 km dodane na zegary starego poczciwego TOWN CARA

Awatar użytkownika
Marko
Posty: 336
Rejestracja: 2009-04-19, 19:24
Lokalizacja: Gdańsk
Model Explorera: Ex III V8 ; EX V V6

Re: Sport trac z otomoto

2018-01-05, 22:22

Szkoda, że nie zaczynasz od podstawowej dla aut z rynku USA sprawy czyli CARFAX po VIN. Szukając w sieci po VIN to również zobaczyłbyś że autko przed 2-ma miesiącami było już do kupienia z przebiegiem niższym o 40 k km. Nie chcąc być posądzany o kryptoreklamę nie podam nazwy konkretnej firmy , ale są firmy dokonujące oceny stanu auta w sposób solidny i kompleksowy w ciągu 24h . Pełny raport z dokumentacją zdjęciową kosztowałby Cię ok 1/2 kwoty Twojej wycieczki.

Wróć do „SAMOCHODY Z OGŁOSZEŃ”