Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
PrzemekT
Posty: 211
Rejestracja: 2011-11-04, 23:49
Lokalizacja: Malopolska

Re: EX II Lampki ostrzegawcze

2011-12-06, 00:00

Na Aledrogo widzę że te skanery są już od stu kilku złotych.

Tomasz1103

Re: EX II Lampki ostrzegawcze

2011-12-06, 00:07

Na Aledrogo widzę że te skanery są już od stu kilku złotych.
ze swoim exem bylem w 4 warsztatach i podlaczali mi na nowych lunchach i nowych i starszych, niestety nie mogli sie polaczyc ze skrzynia, owszem wyskakiwaly bledy typu tu szba a tam zamek w drzwiach ale to nie bylo to, dopiero u piatego goscia ktory tylko sie kompami zajmuje w autkach w pelni spiol sie z samochodem i mu wszystko pokazalo.
Takze ostrozenie z kupnem skanera bo moze pasowac ci tylko na polke w pokoju. na poczatek sie dowiedz troche dopiero kupuj. pewnie ci ktos podpowie cos o jakims modelu, ja niestety na tym za bardzo sie nie znam.

PrzemekT
Posty: 211
Rejestracja: 2011-11-04, 23:49
Lokalizacja: Malopolska

Re: EX II Lampki ostrzegawcze

2011-12-06, 22:29

Na Aledrogo widzę że te skanery są już od stu kilku złotych.
ze swoim exem bylem w 4 warsztatach i podlaczali mi na nowych lunchach i nowych i starszych, niestety nie mogli sie polaczyc ze skrzynia, owszem wyskakiwaly bledy typu tu szba a tam zamek w drzwiach ale to nie bylo to, dopiero u piatego goscia ktory tylko sie kompami zajmuje w autkach w pelni spiol sie z samochodem i mu wszystko pokazalo.
Takze ostrozenie z kupnem skanera bo moze pasowac ci tylko na polke w pokoju. na poczatek sie dowiedz troche dopiero kupuj. pewnie ci ktos podpowie cos o jakims modelu, ja niestety na tym za bardzo sie nie znam.
Dzięki. Myślałem że te interfejsy mają jakieś ogólne standardy. Ale widzę że chyba nici z tego.

Ma ktoś może jakiś swój sprawdzony skaner do Explorera. Niech się pochwali.

biegal-82
Posty: 16
Rejestracja: 2011-04-27, 23:12
Lokalizacja: pomorskie(kartuzy)

Re: EX II Lampki ostrzegawcze

2011-12-06, 23:24

ja używam elm 327 pokazuje bledy (kasuje) ,podstawowe parametry silnika .J a szukam jakiegos programu do lepszej diagnostyki bo interfejs sie laczy ale malo mozna zrobic oprocz ww.zadan

Wróć do „WARSZTAT”