Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Regulamin forum
UWAGA!!!
Ogłoszenie powinno zawierać pełny opis przedmiotu ogłoszenia wraz z ceną i minimum jednym zdjęciem. Link do aukcji może być tylko uzupełnieniem! Wymóg minimum jednego zdjęcia przedmiotu ma miejsce w przypadku sprzedaży całych pojazdów, jak również samochodów na części, oraz głównych części typu silnik, reduktor, skrzynia, blachy, tapicerka, szyby, koła, opony, etc. Ogłoszenia o sprzedaży samochodu na części powinno zawierać zdjęcie oólnego stanu samochodu, a w przypadku wystawienia konkretnego elementu również zdjęcie tego elementu. Wymóg minimum jednego zdjęcia nie obowiązuje w przypadku sprzedaży drobnych elementów typu łożysko, śruby, piasta, rączka, etc., których stan wizualny nie ma wpływu na działanie elementu. W uzasadnionych wypadkach moderator może jednak wymagać uzupełnienia ogłoszenia o zdjęcie.
Ogłoszenie nie spełniające reguł będą usuwane bez ostrzeżenia.
Ogłoszenia w dziale SPRZEDAM, pozostające bez odpowiedzi, zostają automatycznie usuwane po 90 dniach od chwili ostatniej aktywności/publikacji.

Pełny regulamin można znaleźć pod poniższym linkiem: REGULAMIN DZIAŁU GIEŁDA
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 27
Rejestracja: 2009-03-29, 18:36
Model Explorera: EXI OHV 1990
Kontakt: Strona WWW

REGULAMIN DZIAŁU GIEŁDA

2015-03-20, 11:47

1. Dozwolone jest zamieszczanie ogłoszeń w dziale GIEŁDA (z wyjątkiem "samochody z ogłoszeń") jedynie stałym użytkownikom, będącym częścią naszej społeczności, w związku z czym narzucamy limit aktywności użytkownika od 50 postów merytorycznych w innych działach oraz minimum 2-miesięczną obecnością na forum. Limit ten dotyczy również użytkowników odpowiadających swoimi ofertami na zapytania w dziale KUPIĘ.

Ma to na celu ograniczenie występowania tematów niosących ze sobą jedynie wartość reklamowa, jak również minimalne możliwe zabezpieczenie użytkowników przed scam'em i innego rodzaju oszustw w sieci
Nabijacze postów będą traktowani jak spamerzy


2. Zabronione jest zamieszczanie linków do własnych aukcji w dziale "samochody z ogłoszeń"

Do tego celu stworzone są działy Kupię/Sprzedam..


3. Zamieszczanie ogłoszeń jest dopuszczalne tylko w dziale Giełda.

4. Ogłoszenie powinno zawierać pełny opis przedmiotu ogłoszenia wraz z ceną i minimum jednym zdjęciem. Link do aukcji może być tylko uzupełnieniem!

a. Wymóg minimum jednego zdjęcia przedmiotu ma miejsce w przypadku sprzedaży całych pojazdów, jak również samochodów na części, oraz głównych części typu silnik, reduktor, skrzynia, blachy, tapicerka, szyby, koła, opony, etc.
Ogłoszenia o sprzedaży samochodu na części powinno zawierać zdjęcie ogólnego stanu samochodu, a w przypadku wystawienia konkretnego elementu również zdjęcie tego elementu.

b. Wymóg minimum jednego zdjęcia nie obowiązuje w przypadku sprzedaży drobnych elementów typu łożysko, śruby, piasta, rączka, etc., których stan wizualny nie ma wpływu na działanie elementu. W uzasadnionych wypadkach moderator może jednak wymagać uzupełnienia ogłoszenia o zdjęcie.

c. Bez zmian pozostaje wymóg podawania ceny sprzedawanych przedmiotów.5. Zamieszczanie ogłoszeń przez osoby prowadzące działalność gospodarczą/ogłoszeń komercyjnych jest dozwolone jedynie w przypadku, gdy osoby te są akceptowane przez społeczność forum i aktywnie uczestniczą w innych dyskusjach (wymóg 100 postów) i mogą być zamieszczane w dziale REKLAMA. W razie podejrzenia łamania tego lub/oraz innych punktów regulaminu, po konsultacjach, zostaną podjęte stosowne działania antyspamerskie (patrz główny regulamin forum).


6. Zarówno za treść ogłoszeń, jak i za przebieg samych transakcji zarząd forum nie bierze odpowiedzialności prawnej, społecznej, lub/i moralnej


Nawet w wypadku ogłoszeń spełniających normy panujące w tym serwisie, zalecamy używanie szarych komórek istnieją sposoby na weryfikacje zarówno autentyczności samego przedmiotu, posiadania przedmiotu przez sprzedawce, jak i alternatywne metody weryfikacje rzetelności samego sprzedawcy... wiec MYŚL!


7. W razie zaistnienia przestępstwa w postaci oszustwa, oferty sprzętu pochodzącego z kradzieży, lub innych nielegalnych źródeł, zarząd forum w razie wykrycia ma prawo i obowiązek poinformowania organów ścigania

8. Powyższy regulamin jest uzupełnieniem głównego regulaminu forum
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Hubi
Posty: 4159
Rejestracja: 2007-08-14, 13:07
Lokalizacja: Warszawa/Świnoujście
Model Explorera: EX I 1994 hotwheels

Re: REGULAMIN DZIAŁU GIEŁDA

2015-09-11, 23:11

proszę wszystkich o zaprzestanie kasztanienia w dziele GIEŁDA. Wszelkie zbędne komentarze będą konsekwentnie usuwane.
w EXI nie ma rzeczy trudnych - czasem tylko są czasochłonne :chillout: 517015460

Wróć do „SPRZEDAM”