znowu ja mam problem Mianowicie centralny zamek nie działa tzn. działa unlock jak pozamykam wszystkie drzwi to jak nacisne to sie otworzą a juz lock nie działa. i od strony kierowcy to nie działa, gościu od którego kupiłem dał mi pilot mówił, że otwierało sie pilotem ale jak był na rybach to wpadł mu do jziora pilocik naszczęście go wynurzył i dał mi ten pilot (nie wiem czy na szczęście ) ale chyba jak zamykam kluczykiem to powinny wszystkie drzwi sie zamykac no i ten lock/unlock. A i jeszcze elektryczne streowanie lusterkiem, do góry i w lewo działa a w dół i prawo nie... POMOCY
heh dol i prawo w lusterku to chyba standard jakis w jedynkach... musisz rozebrac boczek od drzwi i zobaczyc co tam sie dzieje, wrzuc w szukaj bo sprawe nie dzialajacego centralnego omawialismy kilka razy.
Remont SOHC in progress... the end...
...Cars don't talk back they're just four wheeled friends now...
moja propozycja posprawdzaj przewody w miejscu gdzie idzie wiąska kabli między dżwiami a słupkiem tam jest cala wiącha kabli one tam lubią sie łamać lub przecierać miałem to u siebie w dwójce
Możesz zamienić moduł spod przycisków od np. opuszczania szyby i sprawdzić czy działa.
Choć jeżeli jest "tyknięcie" jakiegos elementu wykonawczego to przyciski powinny działc.
Moim zdaniem te "blaszkowe" przełaczniki pod przyciskami są strasznie słabe i trzeba je czyścić a przy czyszczeniu łatwo uszkodzić.
tak jak napisałem, zamień na jakiś działający a potem podumamy.
...umnie pomogło, za to prawa tylnia szyba nie będzie się otwierała nrazie
Chociaż... ja zamieniłem przełącznik do regulacji lusterek i nadal nie robi mi w dół i na prawo - jest wiązka w słupku - dość sporych rozmiarów kostka - sprawdż ją - dobrze czasem rozpiąć kostkę, prysnąć czymś żeby osuszyć wszystko i zobaczyć czy pomoże.
a pomyslałeś o tym czy się szkiełko nie wypięło z 2 zatrzasków
Explorer '99 4.0L V6 + LPG, zawiecha +2" up .......... na razie
SHREK '09 4.0 V6 OHV
Stworzyłem POTWORA
Miał być jeszce Sport ale się nie udalo więc jest SHREK
jak nie robi na prawym i lewym to raczej styki w joystiku polecialy
Explorer '99 4.0L V6 + LPG, zawiecha +2" up .......... na razie
SHREK '09 4.0 V6 OHV
Stworzyłem POTWORA
Miał być jeszce Sport ale się nie udalo więc jest SHREK