Częś,małe pytanko,pewnie trochę nie na czasie,ale...chciałbym wyczyścić wnętrze mojego smoka,jest w środku nieco nieświeży.Nie lubię zostawiać moich aut w serwisach na całą noc i nie móc obserwować co się z nimi dzieje.Może ktoś z kolegów dysponuje sprzętem do prania + garaż do wysuszenia,może jakaś sobota jak się zrobi cieplej?
Cezar, jak chcesz to gdzieś mam kontakt do gościa z Legionowa, który podobno super czyści. Za kompleksowe czyszczenie / pranie tapicerki wraz z podsufitką i bagażnikiem oraz suszeniem wziął coś koło 160 pln.
Pozdrawiam
Rafal
503 185 961 jak nie odbiorę to oddzwonię
A ja biedny w lecie u teściów na działce czyściłem własnoręcznie...w pocie czoła... ale efekt bezcenny
Był Exik II z '95r. 4,0+ LPG- teraz śmiga w Kwidzynie
Lincoln Continental (przejściówka) z '88r. 3,8 +LPG
Była też nasza "panna"- Nissan Almerka 1,4S z '96r... teraz jeżdzi w Iławie
Niestety na dzialkę teściów nie wolno wjeżdżać smochodem a na mojej działce, na którą można wjechać,zanim zdążę spojrzeć na auto mam w rękach łopatę lub goni mnie kosiarka.Więc nawet zarówki wymieniam pod blokiem